Wpis z mikrobloga

Jak można było przewidzieć - pare dni po zrobieniu z siebie pajaca w tv śniadaniowej Filipek publikuje skrajne komentarze pasujące do swojej narracji ze jest ofiara hejtu i tak za każdym razem.
1. Chajzer Jr robi coś godnego napiętnowania
2. Przepraszam ja nie podumał
3. Zobaczcie jaki hejt mnie spotyka
4. Ludzie juz nie mówią jakim jesteś debilem tylko maja Cie za bohatera.
5. Powtórz
Lezhrass - Jak można było przewidzieć - pare dni po zrobieniu z siebie pajaca w tv śn...

źródło: comment_rpYmzpqIkc60Hab11x8CGQASMLMmHGj1.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@Lezhrass: te komentarze są faktycznie paskudne. I należy je kasować.
ALE on kasuje nawet te w których nikt nikogo nie obraża tylko obiektywnie mu pisze, że to nie było fair w stosunku do chorych i ich bliskich.
  • Odpowiedz
co to znaczy "gorsze" - co tu w ogóle jest do porównywania?


@powaznyczlowiek: nie widzisz tego? Te zlosliwe komentarze są pisane umyślnie. A jego zart mial byc tylko zartem, a to ze ktos sie mogl urazić to skutek uboczny.

niby czemu karygodne zachowanie komentujących miałoby anulować jego zachowania, tak jakby nigdy się nie wydarzyły?


@powaznyczlowiek: a czy ktos twierdzi ze jego zachowanie na skutek tych zlosliwych komentarzy stracilo na znaczeniu?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
jego zart mial byc tylko zartem, a to ze ktos sie mogl urazić to skutek uboczny


@paul772: aha spoko - to tak można wszystko uzasadnić XD

czy ktos twierdzi ze jego zachowanie na skutek tych zlosliwych komentarzy stracilo na znaczeniu?


No właśnie na tym polega problem, że zarówno ty jak i reszta rzucacie zasłonę dymną na to co odwalił tak jakby się nigdy nie wydarzyło - w zasadzie wasze komentarze można
  • Odpowiedz
aha spoko - to tak można wszystko uzasadnić XD


@powaznyczlowiek: nie, nie mozna. Morderstwo, kradziez, ordynarne obrazanie.

No właśnie na tym polega problem, że zarówno ty jak i reszta rzucacie zasłonę dymną na to co odwalił tak jakby się nigdy nie wydarzyło - w zasadzie wasze komentarze można śmiało sprintscreenować i wrzucić na onet z tytułem "INTERNAUCI POPIERAJA FILIPA W WALCE Z HEJTERAMI" bo nikt z tego już nie wyczyta że
  • Odpowiedz
@Lezhrass: Kajzer to stracony przypadek, ale można z jego zachowania wyciągnąć życiową lekcję. Złe zachowanie innych nie usprawiedliwia naszego złego zachowania, nigdy. Kajzer jest palantem nabijając się z ataków paniki, ludzie śmieszkujący u niego na wallu ze śmierci syna są palantami. Jedno nie ma związku z drugim, end of story.
  • Odpowiedz
@Lezhrass: debile zczajcie, że on zrobił z siebie pajaca, a inne ścierwa za to naśmiewają się z TRAGICZNEJ ŚMIERCI jego syna. Stopniujcie przewinienia do #!$%@? nędzy.
A Ciebie @matixrr miałem za bardziej porządnego człowieka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lezhrass: @Lezhrass: ciekawe, że mój komentarz też usunął i mnie zablokował. Czym zawiniłam? Pewna kobieta napisała, że teraz ludziom brakuje luzu i na żartach się nie znają, na co ja odpowiedziałam, że następnym razem niech Pan Chajzer zażartuje z upośledzonych dzieci i śmiertelnie chorych. Przecież trzeba mieć trochę luzu
  • Odpowiedz
dymną na to co odwalił tak jakby się nigdy nie wydarzyło


@powaznyczlowiek: Ale co takiego strasznego się wydarzylo, ani nie bylo to personalnie do kogoś (jak dobrze ze Ci syn "zdechł"), ani choroba nie kalibru typu rak czy inne zabójcze cjolerstwo
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ale co takiego strasznego się wydarzylo, ani nie bylo to personalnie do kogoś (jak dobrze ze Ci syn "zdechł"), ani choroba nie kalibru typu rak czy inne zabójcze cjolerstwo


@Equalizer: serio uważasz, że kilkukrotne naśmiewanie się z osób chorych psychicznie, w popularnej stacji, w kraju, w którym samobójstwa mężczyzn są znaczącym problemem, w popularnym programie, nad którego realizacją czuwa sztab ludzi to NIC STRASZNEGO? XD

no to spoko

ja nie bronie
  • Odpowiedz
ja nie bronie ludzi wypisujących o jego synu - ja tylko mówię że totalne odwracanie kota ogonem jakby to on pierwszy został zaatakowany to wyjątkowo perfidna zasłona dymna - uderzająca zresztą w pamięć tego chłopca


@powaznyczlowiek: nikt tutaj nie odwraca kota ogonem. To wszystko sie dzieje w twojej glowie i wiekszosci wykopków.
  • Odpowiedz