Wpis z mikrobloga

Jak można było przewidzieć - pare dni po zrobieniu z siebie pajaca w tv śniadaniowej Filipek publikuje skrajne komentarze pasujące do swojej narracji ze jest ofiara hejtu i tak za każdym razem.
1. Chajzer Jr robi coś godnego napiętnowania
2. Przepraszam ja nie podumał
3. Zobaczcie jaki hejt mnie spotyka
4. Ludzie juz nie mówią jakim jesteś debilem tylko maja Cie za bohatera.
5. Powtórz
Lezhrass - Jak można było przewidzieć - pare dni po zrobieniu z siebie pajaca w tv śn...

źródło: comment_rpYmzpqIkc60Hab11x8CGQASMLMmHGj1.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
To że tamci ludzie się w tak niemiły sposób naśmiewali i szydzili z dziecka nie uprawnia go do wiecznego wycierania sobie mordy swoim dzieckiem i szkalowaniu innych ludzi z problemami różnej maści.
  • Odpowiedz
To że tamci ludzie się w tak niemiły sposób naśmiewali i szydzili z dziecka nie uprawnia go do wiecznego wycierania sobie mordy swoim dzieckiem i szkalowaniu innych ludzi z problemami różnej maści.


@Analitykzbozejlaski1_-: To trochę nie ten kierunek, zrozumiesz to lepiej gdy spróbujesz postawić się w jego sytuacji. Jego "żart" nie należał do najlepszych, nie przemyślał tego, a w tak delikatnym temacie wymagana jest pewna powaga, wrażliwość, empatia. Nie żarty
  • Odpowiedz
@a__s: Dlatego napisałem, że o ile tacy ludzie naśmiewający się ze śmierci dziecka są godni potępienia tak nie uprawnia to Filipa Chajzera do zachowywania się na poziomie zbliżonym do osób szydzących z jego nomen omen tragicznej sytuacji, która go spotkała. Z drugiej strony jak będzie dalej tak postępował to prędzej czy później trafi kosa na kamień i tłumaczneie się przy jednoczesnym wstawianiu dawnych komentarzy na temat jego dziecka nie pomogą
  • Odpowiedz
@a__s @Analitykzbozejlaski1_- zwłaszcza kiedy DOSŁOWNE CHWILĘ wcześniej podkreśla się że jest to temat POWAŻNY Z KTÓREGO NIE MOŻNA ŻARTOWAĆ. A po 3 minutach odwala się taką żenade. Komentarzy piętnujących jego zachowanie w sposób konstruktywny i kulturalny było NIEPORÓWNYWALNIE więcej, a Chajzer kasował wszystkie komentarze ktore były niepochlebne. I wg mnie popełnił błąd nadal że do tego się w jakimkolwiek sposób publicznie odnosi się do tych zwierzęcych komentarzy. Odkrył się, pokazał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lezhrass: Komentarze o śmierci syna byłyby poniżej mułu, gdyby nie to że ukochany Chajzerek uwielbia cały czas używać tej zagrywki. :)

Dosłownie jest to na poziomie:
"Mam horom curke, dej to za dermo."
  • Odpowiedz