Wpis z mikrobloga

Dla takiego mitomana jak rapatus taki stan w którym się teraz znajduje to raj. Mieszka w luksusach z dziwka za którą trzeba zapłacić gruby hajs żeby się z tobą przytulila - on ma to za free. Od czasu do czasu wpadają w odwiedziny inne dziwi typu daria. Jedzonko podstawiane regularnie, wódka i narkotyki na porządku dziennym. Wykapany, nowe ciuchy. Wieczorkiem odpali strumyk co by ze 200-300zl wpadło. Tak patrząc z boku to chyba niejeden 24 latek chciałby przez chwilę tak pomelanzowac. Ktoś może napisać że ok ale ten strapon w dupie? Ale czy wziął ktoś pod uwagę że on to może lubić, albo że mu to tak nie przeszkadza? W sumie to nie wiem co gorsze strapon w dupie czy lizanie brudnej cipy marleny po okresie.
#rafatus #patostreamy
  • 10
sumie to nie wiem co gorsze strapon w dupie czy lizanie brudnej cipy marleny po okresie.


@Kaziu666: dla faceta, ale FACETA cos w dupie (czyt. strapon, wibrator, dildo, cokolwiek) to najgorsza opcja w zyciu. wowczas tracisz imunitet zwany "meskosc".
@Kaziu666: Nie no zajebiste życie siedzieć w jednym domu z dziwka która daje każdemu lepszemu za chajs być traktowanym jak pies ponizany itp mało tego wyłapać strapona w dupe i z zerwanym gwintem cieszyć się luksusem nie no zajebiste stwierdzenie gościu weź ty się ogarnij widać że nie masz wszystkich w domu jak można stwierdzić że nie jeden 24 latek chciałby takiego życia chłopie weź się #!$%@? w łeb kazny normalny
@Kaziu666: Jak dla mnie to szczęście, które stara się nam pokazać m.in okrzykami, uśmiechami etc. to ściema w którą po kilku chwilach z Agnes już sam nie wierzy. Siedzi ta niemota na kanapie, coś tam popiskuje, macha witkami a ja widzę nie prezesa tylko szczura w pułapce. Niby jest okey, niby jest cudownie, niby nic robić nie musi tylko tylca dawać ale myślę, że kuma iż - ubrania za duże i
@Kamelajna: tzw złota klatka tylko w wersji dla patostrimera xD Wydaje mi się, że z Malrenka tak #!$%@? mu się żyło na nieogrzewanej melinie, że już zaakceptował bycie posuwanym straponem w zamian za wikt i opierunek