Wpis z mikrobloga

@Neaopoliti: Ha ha ha jak można wynik manipulować na IG? Po pierwsze nie wszyscy mają IG po drugie podobna ilość osób kibicuje Wiktorowi. Czy to aż tak trudno zrozumieć. Co innego jakby Kamil miał tyle samo co Malwina :)
@crow72: opieram swoje zdanie na głosowaniu na facebooku. Tam na bieżąco było widać te ikonki ile jest oddanych głosów i kto oddał głos. A tutaj od początku te procenty zmieniły się o maks 2%.
Głosowanie jest na IG, więc co mnie interesuje kto nie ma IG skoro nie może wtedy zagłosować ani dodać komentarza. A komentarzy jest 99% za KAMILEM
@Neaopoliti: No właśnie głosowanie jest na IG. Nie każdy kto ma fb ma IG. Czy to tak trudno zrozumieć. Po drugie Kamil i Wiktor mają równe szanse od dłuższego czasu. Warto pomyśleć! A hitem będzie jak anka zostanie :)
@crow72: ale ja piszę o komentarzach na instagramie. Skoro 99% ludzi w komentarzach jest za Kamilem to wyniki ankiety na IG powinny być takie same jak komentarze. Nie wiem co ma do tego FB - odniosłem się tylko do głosowania na FB, że tam wszystko było czytelne i wyniki były dynamiczne, a nie stałe jak na IG.