Wpis z mikrobloga

@krystiano_ps3: Mi dzisiaj się miło rozmawiało z koleżanką młodszą ode mnie (temat: to co się obecnie odwala w Naszym zakładzie). Koleżanka oczywiście zamężna (mąż wysoki chadlite, też robi w tej samej firmie, ale w porządku gość). Młodoprzegrywy vel "chłopy", poddani indoktrynacji Intagrama nawet na nią, by nie spojrzały. Wracając do mnie... Bądźmy szczerzy - staram się być towarzyski i w ogóle, ale przy moich wadach, to nawet bycie miłym poczciwiną
Taka jedna loszka w kołchozie często do mnie zagaduje i zawsze sie do mnie usmiecha, jak mnie widzi. nie wiem co o tym myśleć


@krystiano_ps3: Sztuczna inteligencja mówi jasno:

Zanim podejmiesz jakiekolwiek decyzje, ważne jest, abyś dokładnie zastanowił się nad swoimi uczuciami i zrozumiał, co chcesz w tej sytuacji zrobić. Istnieją różne możliwości, dlaczego ta osoba się do Ciebie uśmiecha i zagaduje, i nie da się jednoznacznie określić, co oznacza jej
@krystiano_ps3: ogólnie to nie myśl zbyt dużo, bo jak coś pójdzie nie tak to jest ciężko - jak pracujecie razem nie da się nagle zerwać kontaktu.
Miałem podobną sytuację w korpo, zawsze szczerzyła do mnie zęby, cały czas mi się przyglądała, ale przy moich delikatnych próbach wybadania terenu / pójścia dalej była chłodna. Uznałem że albo szuka atencji, albo stara się być uprzejma, a że sytuacja źle na mnie wpływała to