Wpis z mikrobloga

#gry #dirtrally #rajdy #samochody
Gram sobie w DIRT RALLY 2.0 i pierwsza myśl jak zaczynam jeździć to to że model jazdy ssie pałę. Auta ślizgają się jak po lodzie, nawet na asfalcie, nie czuć samochodu. Kurła śmigałem parę razy autem RWD po szutrze i mniej więcej wiem jak jeździ po nim auto cywilne, nie wspominając już o rajdówce... Gram na kierze z fajnym FF, ale auta w ogóle nie czuje. Nie wiem jakim cudem ta gra ma takie oceny za model jazdy. SHIT
  • 8
@Pangia: To nie zarzutka, ta gra jest denna jak pizza z ananasem. No chyba że kochasz arcade podszywający się pod symulator i grasz na padzie. Wystarczy spojrzeć na recenzje ludzi na simrace :D
@cogis1213: znaczy się ja ogólnie nie grałem ale jak swoje doznania z gry opierasz na tym że masz kierę z dobrym sprzężeniem zwrotnym które w absolutnie żaden sposób nie oddaje realizmu z prowadzenia prawdziwego pojazdu to przestałem traktować ten wpis poważnie
ogólnie granie w jakieś assetto corsy czy inne tego typu dla mnie kompletnie mija się z celem
co najwyżej będzie wyglądało realistycznie ale można sobie zrobić stanowisko do grania nawet
@Pangia: Nie wymagam realizmu Asseto COrsy, np w DIRT 2 bawiłem się świetnie, FF był tak zrobiony że naprawde było czuć auto, nagrałem w to dużo godzin. A tutaj strasznie wszystko takie pływające, jakby typowo pod PADa.