Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Babooco: @Adamerio: no właśnie parę osób też o nich wspominalo dobrze jakiś czas temu, ale ostatnio kilka osób odradzalo stanowczo nauki przedmalzenskie, więc nie wiem czy coś się tam nie pozmienialo w parafii :/ będę musiała sprawdzić chyba na własnej skórze :D
@IdzDoAptekiPoLeki: Co niedziele o 20 w parafii Chrystusa Króla jest msza wieczorna dedykowana "dla studentów" choć przychodzi kto chce. Przyjdź i zobacz dużo młodych ludzi, kazania też jakieś sensowniejsze i co najważniejsze dla mnie nie traktujące obecnych jak dzieci czy osoby lekko upośledzone. Kazanie jest krótkie i treściwe. Może przyjdź i zobacz bo jest naprawdę ok. Opcja druga jeśli chcesz zobaczyć coś nowego to msza po łacinie o godzinie 15 na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jedzczarnekoty: wiesz co, mówili mi że ich spotkania bardziej odradzaly i zniechecaly do ślubu aniżeli zachęcały... Sama nie wiem jak to rozumieć.

@Grzechu10g: @Polonus @kilo-bravo: dziękuję wam bardzo za Przydatne informacje!

@TheInquisitive4Ever: okay dziękuję za informację! Chętnie się wybiorę i chętnie dałabym ci znać jak będe się wybierać, tylko ze mną pewnie pójdzie niebieski ʕʔ