Wpis z mikrobloga

Jak Marlenka chce odwiedzić Rafała to od zawsze wiedziała gdzie mieszka Agnes.
Darła się, ze Woronicza i to ten adres.
Wynajęła ten loft.
https://www.olx.pl/oferta/dwupoziomowy-soft-loft-w-woronicza-qbik-CID3-IDA7TVL.html
Zdjęcie z cache google gdzie zgadza się tapeta z pniami drewna obok wbudowanego w ścianę kominka, nadmuch pod oknem oraz barierka w antresoli
#rafatus #patostreamy
Luks_x - Jak Marlenka chce odwiedzić Rafała to od zawsze wiedziała gdzie mieszka Agne...

źródło: comment_2mBENwMTj1JN9Kt70X6lqXjw7INVqgET.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@KononowiczSuchodolska: Ja tam jej nie żałuję pieniędzy i mieszkania. Nic mi do tego co kto robi i jak zarabia. Właściwie żałuję, że to znalazłem, ale nawet jak skasuję to i tak się rozniesie. Po dzisiejszym instastory każdy by to znalazł.
  • Odpowiedz
@Loczektoja: Z nikim nie powinno się tak postępować jeśli nie uczestniczy w tym świadomie. Ona jest głupia i zmanipulowana przez niego. Wpakowała się w kabałę z nim i tak się to skończyło. Agnes wie w pełni co robi, a tamta już nie do końca, bo jest trochę głupia i chyba ma jakieś nabyte problemy psychiczne. Nie wiem bo dawniej tego nie oglądałem, dopiero kilka stimów jak głośno się zrobiło.
  • Odpowiedz
@Luks_x: biedna, głupia dziewczyna XD to jest wyrachowana, chciwa suka, łasa na donejty i ubrania od spermiarzy i matek500+. Nic nie robiła na melinie, tylko stopowała dymy, darła morde i groziła, że zadzwoni po 'sam wiesz kogo'. Przy pierwszym donejcie z pociskiem wychodziła jej natura jak krzyczała, żeby frajerzy więcej kasy wysyłali. Miała dobre życie u boku Rafatusa, który opłacał jej wszystko to się #!$%@?ła na boku. Obczaj stare shoty jak
  • Odpowiedz
@sawapawa: Ty nie widzisz że Ona do końca normalna nie jest. Ona nie kontroluje i nie potrafi ocenić własnego postępowania.Wystarczy było śledzić ING jak jeszcze go miała i lajkowala nawet komentarze które są przeciwko niej.Bo nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Żadna normalna dziewczyna nie będzie nigdy z Rafatusem.
  • Odpowiedz
@rolf_ed: tak to tu. Stąd czasem nawet do niego gada na strimach, z tego balkonika. Wczoraj tam jechała sobie z palca i było słychać jęki, a wykopki myślały, że przyjmuje klienta :P
  • Odpowiedz
@Luks_x: Zastanawiam się czy Biuro Nieruchomości METRO...N wie że agness i analczyk w ich mieszkaniu posypują sobie sczura i trzymają nielegalną broń.. zawsze można zadzwonić i zapytać 608 215 XXX ;)
  • Odpowiedz