Wpis z mikrobloga

@Herato: Korzystałem z Google Pay, obecnie Apple Pay który jeszcze nie ani razu mnie nie zawiódł ( ͡° ͜ʖ ͡°) prędkość działania, mega!
@Herato: miałem Samsunga Galaxy A3 2017 i wymagał tylko by ekran był podświetlony, nic więcej.
Miałem LG k10 mk1 i wymagał odblokowania ekranu w jakikolwiek sposób.
Mam iPhone 8 i wymaga podania odcisku palca po przyłożeniu do terminala lub szybkie naciśnięcie dwa razy touchID.

Z dwóch budżetowych andków przesiadłem się na ex flagowca i w moim odczuciu apple pay miażdży to całe google pay. Dodatkowo przez apple pay mogę płacić w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Herato: Nie wiem co tu może być lepszego lub gorszego, odblokowuję ekran i płace zbliżeniowo przez Google Pay, nigdy nic się nie zacielo. Pin podaję od 50 zł jak w przypadku płatności kartą. Nie wiem też jak Apple Pay może działać szybciej skoro Google Pay działa od razu przy zbliżeniu do terminala ¯\_(ツ)_/¯
Pin podaję od 50 zł jak w przypadku płatności kartą.


@Sirion: właśnie odpowiedziałeś sobie na pytanie co jest lepsze - w apple pay nie musisz tego pinu podawać

Nie wiem też jak Apple Pay może działać szybciej


@Sirion: działa szybciej. miałem Samsunga z Google Pay, teraz mam iPhona i jest to kwestia sekund, ale działa szybciej