Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kipowrot: 5/10? Chyba trochę odleciałeś kolego, siódemka spokojnie jak dla mnie. Nie wiem w takim razie jak 10 musi wyglądać. Co to tego że facetów #!$%@?ą przedłużające się rozmowy to się zgadzam i tu rzeczywiście może być problem
@LetticeDeVries tinder to zło. Sam jestem z Warszawy i to co się #!$%@? z laskami na tinderze to mógłbym napisać sage wiedzminska. "mam dwa palce, jeden na przewijania w lewo, drugi na maczowanie"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@LetticeDeVries: Dobrze ci już część napisała. Atakujesz w wyższą ligę niż sama oferujesz a że specjalnie brzydka nie jesteś to na ruchanie byś coś złapała tylko tego nie chcesz lub chcesz ale dajesz wyraźne sygnały że nie.

Warszawa to duży rynek więc ludzie powyżej twojej ligi czyli 7/10+ mogą przebierać do woli bez tracenia czasu na księżniczki z niższych lig.
@LetticeDeVries: A inne czesci ciala fotografujesz i udostepniasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak na powaznie, troche niekorzystne ujecie od dolu, urody nie bede oceniac, kazdy ma inne postrzeganie piekna. Z tego zdjecia ktos moglby odebrac cie jako osobe potencjalnie niedostepna, wiec jesli taka fote masz na tinder to moze byc zrodlo problemu. A poznac kogos w Wwa nie jest trudno, dobra fotka i na ons na
@klaudens125: dzięki, hennowane :)

@Euphor: na tinderze mam inne zdjęcie, wolałam tu brzydkie wstawić xD i masz rację, myślę że większość ludzi mnie odbiera jako niedostępną nawet na żywo i dlatego ciężko mi kogoś poznać... onsy to raczej nie, ale mam znajome, które fajnych facetów znalazły na tinderze i miałam nadzieję, że i mi się uda