Wpis z mikrobloga

@motaboy: Zaraz ci tu napiszą wieśniaki spod lubelskich wsi co tam pana boga za nogi złapali i żyją za 20€ tygodniowo budując się na wsi w polsce i trąbiąc o sukcesach za granicą

  • Odpowiedz
@motaboy: na szybko wpisać wynajem w amsterdami - mieszkanie 60m około 2k euro, dupe urywa jak mieszkasz w polsce C, wyjedziesz żyjesz z 10 osobami w domu i jesz ziemniaki przez pół roku.
  • Odpowiedz
@Ich_mag_Kaesekuchen: Po 6 latach powinieneś być conajmniej kierownikiem a Ty się cieszysz z 600€ podstawy gdzie pomocnik murarza o tyle więcej ma na start na budowie w przeciągu dwóch lat tak się stawki i ceny zmieniają. W holandii dostałem w ciągu pierwszego miesiąca aż trzy podwyżki jako uberfachowiec na kwotę bagatela razem 1€ chciałem sobie życie za to ułożyć ale jednak się zwolniłem

A ta grupa 12 i 5k€ to
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Nie obraź sie ale budowlanka dla robola to rak. Znajomy ma wujka od lat w DE Nawet jak mu paski z wyplaty pokazywalem to mnie oskarzyl ze je sobie w paincie zrobilem bo to niemozliwe ze jego wujek po 20 lataw w DE zarabia mniej niz ja po 2 xD Mam nadzieje ze nie jestes wujkiem mojego znajomego z os. Tysiaclecia w Katowicach ( ͡°( ͡°
  • Odpowiedz
@Ich_mag_Kaesekuchen: Wszystko dla polaka to rak, zjeździsz trochę świata i firm to zobaczysz sam. Ja to sie niemcami zachwycałem jak pierwszy raz za granice pojechałem bo porównać to mogłem do januszeksu tylko no ale dla niektórych to sufit.
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Ja tu jestem od 9 i dalej zachwycony. Wiec mnie nie przekonasz ze jest inaczej. Podwyzki dostaje,awanse dostaje. Jak mi przestal odpowiadac czas pracy w jednej firmie to po prostu przenioslem sie do innej gdzie mi pasuje i mam wieksze mozliwosci rozwoju. Wiec nie zwalaj na Niemcy tylko pomysl czy Ty przypadkiem nie robisz czegos źle ;)
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: a jak Ci udowodnie ze zarabialem 5k wtedy kiedy Twoi rodzice 800zl to co wygram? To musi byc zaklad zebym mial motywacje ruszyc dupe i poszukac moich paskow z Polski. Prosze zaproponuj konkretna stawke zakladu i sprawdz czy nie blefuje xD
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama w Niemczech teraz tylko złapać zlecenie i na firmie lecieć, inaczej bieda nie zarobek jako elektryk...
Chyba że złapie się naprawdę okazję życia i dostaniesz dobrze na umowie netto Ale jak jeżdżę po Niemczech to wszyscy podobnie mają zarobek ok 2k€
  • Odpowiedz