Wpis z mikrobloga

Black Friday & Cyber Monday 2019 oraz elastyczny Roundcube

Promocja Black Friday & Cyber Monday 2019

Promocja Black Friday & Cyber Monday 2019 na MyDevil.net właśnie wystartowała!
Skorzystaj z okazji i zakup nową usługę hostingową lub VPN o 50% taniej.
Nie zapomnieliśmy również o dotychczasowych użytkownikach: oni również mogą skorzystać z promocji celem odnowienia swoich kont hostingowych i VPN 50% taniej.

Uwaga
Ilość transakcji objętych promocją jest ograniczona do 300

Regulamin promocji:
https://www.mydevil.net/regulaminy-i-dokumenty,38.html

Zapraszamy do dzielenia się swoimi kodami polecającymi

Elastyczny Roundcube

Webmail Roundcube zyskał możliwość poprawnego działania na urządzaniach mobilnych dzięki nowej skórce "Elastic". Nowy wygląd webmaila jest domyślnie aktywny dla wszystkich użytkowników.

#mydevil #hosting #cybermonday #blackfriday #promocje #promocja #webdev #www #hostingwww #cebuladeals #nodejs #rubyonrails
MyDevil - Black Friday & Cyber Monday 2019 oraz elastyczny Roundcube

Promocja Blac...

źródło: comment_dmnQGAcxp6lxuENlDtUUOfRQtp3m2OVL.jpg

Pobierz
  • 24
To ja i mój koń polecany mydevil. Dodatkowy refkod na -20%: Q6AHK03OZO ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że postawiony na tym Tomcat działa sprawnie, MySQL jest naprawdę wydajny.
@MyDevil Strona pokazywała, że naliczają mi się 3 bonusy - z programu partnerskiego, za staż i bonus za promocję. Cena za rok - 70zł za MD1. Odświeżyłem chwilę później stronę i już nie mam bonusu za staż, a cena jest prawie taka sama jak bez promocji z okazji black friday, czyli 100zł.
Co to za machlojstwo? (°°
@MyDevil: pytanie odnosnie promocji dla przedluzenia konta:
- czy kody z programu partnerskiego lacza sie z promocja co daje kolejno -50% oraz -20%?
- czy promocja laczy sie z programem lojalnosciowym?
@mydevil jeśli mam konto od 2017 czyli powinno być 700 zł teraz + promocja 50% taniej wychodzi mi 350 zł to czemu za odnowienie liczy mi od 1000?