Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia
Chłopaki, czy to jest poprawnie wykonany martwy ciąg klasyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Jakoś tak wyszło, ze ciągów nigdy nie wrzucałem tu do oceny, wiec stwierdziłem ze warto.
Na filmie Rozgrzewkowe 105x3, potem poszło 115x7 w amrapie, ale niestety straciłem w międzyczasie miejscówkę do nagrywania.

Listopad nie był dla mnie łaskawy, dziś powrót po aż dwutygodniowej chorobie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 18
@ArRog: co za różnica jak robisz repa na 70 % 1 RM ¯\_(ツ)_/¯. Dla mnie tam dawanie filmów poglądowych na z rozgrzewki mija sie z sensem, bo ten AMRAP, kluczowy dla Twojego systemu może wyglądać zupełnie inaczej niż tutaj. Dodatkowo właśnie przez te strzelenie biodra w w górę Twoja dźwignia sprawia, że za bardzo ciągniesz to z pleców, więc podjerzewam, ze i tak one puszczają na 10 % RPE lub bliżej
@Kasahara: celna uwaga. Dla mnie wrzucenie filmiku z rozgrzewki ma o tyle sens ze chociaż wiem czy wzorzec jest ok i potem porównując trudniejsze ciągi będę miał do czego porównywać :) spróbuje za tydzień nagrać amrapową serie.
Dla mnie wrzucenie filmiku z rozgrzewki ma o tyle sens ze chociaż wiem czy wzorzec jest ok


@kurazryzem: właśnie nie
jak jest za mało obciązeniu to nic nie da sie powiedzieć.
jak założysz sobie 50% to na ławie możesz nawet to w bok wyciskać, albo nad brzuchem.
Nie ma to żadnego znaczenia jaki sobie zrobisz wzorzec na małym obciążeniu, bo nie przełoży sie on na wyższe obciążenia.
Musisz się nagrywać na
@JuneJohn: Mi pomogło pauzowanie tuż po oderwaniu na seriach rozgrzewkowych, tak aby skupić się na tej pierwszej fazie ruchu. Jak widać, nie wyeliminowało to problemu w pełni, ale uwierz mi, że kiedyś to wyglądało u mnie jeszcze gorzej.