Wpis z mikrobloga

Jako że zbliża sie termin świąt i świątecznych zakupów, ostrzegam przed zakupami w Eglobal Central utopiłem 400 złotych jak i wiele innych osób... Firma zarejestrowana jest w Azji, support także. Zamówienie złożone miesiąc temu [] i pamiętajcie jak nie znacie sklepu nie korzystajcie z BLIK tylko z Paypal przynajmniej macie szanse odzyskać kasę

#eglobalcentral
  • 6
@Silvestre_Cucumeris masa ludzi tam kupuje i stąd @ruum też wskazał 76% negatywów z czego 12% pozytywnych, obstawiam że te 10% to kupione opisy albo faktycznie robią tylko 10% zamówień a reszta to przekręt. No nic na wykopie był mało wpisów via google engine więc może moja cegiełka sie któremuś Mirkowi przyda.
Jak mi odpiszą na któregoś maila z Hong Kongu to dam znać ale na chwilę obecną po miesiącu oczekiwania jeszcze raz
@motomeru: nie mówię że to legit, ale znam przynajmniej 20 fotografów którzy mają stamtąd szkła i np. najtańsze tele do Fuji cena katalogowa 1499 zł w Polsce tam kupisz za 600 zł. Jak ktoś bierze na FV to mu się aż tak nie opyla, ale jak nie masz firmy to warto zaryzykować. Z tej 20 wszyscy dostali towar, ale też pisali że złodzieje bo rekordzista czekał 6 miesięcy. Może w sumie