Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr
Poniższy tekst jest niejako spowiedzią człowieka który wciągnął się w mj (od 5 miesięcy do teraz) podczas studiów na wydziale matematyki.
Nigdy nie lubiłem pić alkoholu, wiec zacząłem palić mj. Początkowo paliłem sobie ze znajomym, po wiadrze na dzień, ze sporadycznymi jedno dniowymi przerwami. Po pewnym czasie moim znajomym skończyły się pieniądze na mj, więc zacząłem palić sobie sam (oraz okazjonalnie ze znajomymi, ale już nie w takich ilościach i nie tak często) do tego stopnia, że w ostatnim miesiącu potrafiłem przepalić 2g dziennie (sam) w formie jointów (czysta mj, bez tytoniu), bongo, i wiader. Miałem wiele sytuacji gdzie nie chciało mi się już palić ale paliłem dalej żeby nie zbić fazy. Jak zaczęły się studia i musiałem się przygotować do kilku pierwszych wejściówek czy kolosów to spalałem takie ilości żeby jeszcze móc w stanie normalnie funkcjonować. Miałem bardzo łatwy dostęp do głównie Sativy. Pomimo palenia, zawsze łatwo szło mi się zrozumieć matematykę i osiągałem wysokie punktacje z wejściówek i kolosów. Nie palę już ponad tydzień ponieważ na ten moment wzmocniła mi się depresja oraz pojawiły się lęki, rzadko kiedy odczuwam jakieś emocję, nie czuję pociągu do płci przeciwnej. Chcę ogarnąć się bo strasznym ze mnie bałaganiarz jak jestem w ciągu. Tylko na czas nauki zmniejszałem dawki i sprzątałem w pokoju. Mam nadzieję, że ten tekst da do zrozumienia osobom które rozpoczynają swoją przygodę z mj, że wchodzenie w ciągi jest strasznie #!$%@?. Jak już palicie to palcie okazjonalnie.

#narkotykizawszespoko #wykopjointclub

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Nie siedź w domu w ferie i w wakacje](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Jesli moge Ci doradzić, sprobuj włączyć CBD( cannabidol- niepsychoaktywny kannabinoid) zmniejszy odczuwalny efekt odstawienia. Poprawi ogolne sampoczucie, pomoze w walce zestanami lękowymi, depresją, problemami gastrycznymi. O ile bedziemy go waporyzowac( nie spalac w przypadku suszu. Na rynku dostepne sa tez ekstrakty ktore stosuje sie doustnie)