Wpis z mikrobloga

Pojawiły się wymagania do misji w maratonie na nową premke M54 Renegade.
Całkiem łatwe, nie ma konieczności wygrywania bitew. Jeśli ktoś będzie chciał usiąść i zrobić maraton na spokojnie #pdk to wystarczy zebrać 251k bazowego expa. Porównując do poprzednich maratonów to jest odrobine łatwiej.
PS: Startuje 28.11 i trwa 10 dni
#worldoftanks #wot
  • 11
@kolorowy_jelonek: racja, 29, klikłem i nie sprawdziłem :(
Misje nie mają blokad, tzn możesz zrobić w 1 dzień 5 misji.
Gdyby była blokada 1 misja w 1 dzień, to ostatnie misje (na 40k+ expa) były by praktycznie niewykonalne w 1 dzień.
Łatwo można policzyć, że dziennie trzeba robić 25k expa bazowego, więc sporo. Za to ostatnie misje są banalne, np top dmg (albo exp) w drużynie na X tierach, przy szybkich
@KimDzongJaroslaw: etapy pierwszy i drugi bez większego problemu będzie można zaliczyć "mistrzowsko", jedna udana bitwa i z głowy - odpada 8k expa.

Problem zaczyna się później, już od etapu 3 - 850 bazowego expa za bitwę to już dość sporawo, można na tyle liczyć w zasadzie tylko przy wygranych, na dodatek trzeba wbić ten exp pięć razy. Względnie łatwy jest jeszcze etap 7, 4,5k dmg na tierach IX-X jest do zrobienia
To nie jest wcale tak dużo, szczególnie jeśli ktoś będzie to robić na IX.


@romek898: Zauważ jednak, że musisz to wbić kilka razy - w przypadku późniejszych misji, nawet kilkanaście.

Plus - wielu graczy będzie próbowało wbijać te misje, więc poziom randoma, standardowo, poleci na mordę... a wbicie 850 punktów bazowego expa na porażkach to nie jest w kij dmuchał.

nie wiem czemu, ale maraton na ts 5 wydawał się łatwiejszy
Zauważ jednak, że musisz to wbić kilka razy - w przypadku późniejszych misji, nawet kilkanaście.


@mnik1: WG nie robi tego bezinteresownie, bo oni właśnie liczą na to, że ileś tam graczy polegnie na tego typu etapach i resztę skończy za gotówkę. W sumie na tym te maratony polegają. Siedzisz po kilka godzin dziennie, żeby się wyrobić przed końcem wydarzenia, albo wbijasz trochę zniżki i kupujesz czołg za gotówkę. Tak też pewnie
@romek898: Jup, o to tutaj chodzi. Liczą na to że gracze stwierdzą że wykonanie tych misji w całości jest niemożliwe, więc czołg sobie po prostu... kupią - ze zniżką, ale jednak.
@mnik1: Co do misji V, VIII i X to bym powiedział, że są banalne. Na X tierach zrobić top exp lub top dmg to nie jest trudne zadanie, szczególnie jak wyrzuci na VIII tiery a bitwa szybko się kończy (szybka porażka lub cap). Poprzedni maraton grałem na chillu X tierami (grając głównie pod bazowy exp) a ukończyłem dwie z ostatnich misji na poziomie mistrzowskim, dzięki czemu zaoszczędziłem ponad 30k expa grindu.