Wpis z mikrobloga

#rzeszow siema. Przejrbałem na skrzyżowaniu na czerwonym przez zagapienie. Nie było ruchu ani z tyłu ani z boku ani nigdzie. Z tego co czytałem to skrzyżowanie nie jest obięte tym systemem. To skrzyżowanie przed rodem rzech-lubelska od strony Trzebowniska. Jest tam wyjazd z Orlenu chyba i z jakichś firm. A że jeżdżę tam zazwyczaj jak mryga żółte i nie było żywej duszy to #!$%@?łem. Przyjdzie mandat? Pójdę do szturmu?
  • 17
@grz_strupek: jeśli kierowcy na skrzyżowaniu obok millenium hall przejeżdzają masowo na czerwonym nawet jak tam są ludzie (miałem wykład z policją i mundurowi gadali że jak się wejdzie na pasy podczas zielonego światła to mogą uznać to za wtargnięcie) więc nie musisz się nic obawiać
@Lutniczek człowieka tam nie było, ani auta, zakumalem jak jakies jak już sygnalizacja mi znikła w szybie pod dachem, ale szybko, że wiedziałem że pusto, bo patrzyłem się wszędzie tylko nie na #!$%@? świata to myślę no nie będę dawał po heblach i stawał jak debil z piskiem na środku, no to już #!$%@?łem przez całe.
@veldrinn nie. Obserwowałem sytuację na drodzę. Tylko na światła nie patrzyłem. I nie wiem jak długo się świeciło zanim wyjechałem. To takie miejsce gdzie zazwyczaj światła mrugaja, i wtedy zazwyczaj tamtędy jeżdżę, więc przywykłem do obserwacji co się dzieje na tym skrzyżowaniu, a do sygnalizacji odwykłem.
@grz_strupek: gdyby został uruchomiony pojawiłaby się masa artykułów na ten temat^^ Będzie raczej jak z tymi wagami do ważenia samochodów ciężarowych - niby są ale nic więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@grz_strupek zamkną Cie, najpierw czeka Cie rozciąganie kołem, następnie kąpiel w rozżarzonym węglu, a następnie 5 dni w ciemnej celi razem z głodnymi szczurami. Następnie dostaniesz mandat 500zł i 10 pkt ( ͡º ͜ʖ͡º)

A teraz koniec żartów. Tego systemu nie ma jeszcze w Rzeszowie. Kamery służą jedynie do monitorowania natężenia ruchu oraz dla policji w razie wypadku. Nie jestem pewny ale urządzenia służące do kontroli drogowej