Wpis z mikrobloga

@niepanimaju Niee ma czym się chwalić. Zwykła w203 c230 na kompresorze, który pomimo upływu lat nadal bardzo ładnie się prezentuje. Nie wiem czemu na zdjęciu wygląda na szary kiedy szary nie jest XD
Btw znaleźć dobrego mechanika do Mercedesa to teraz spory problem, wszyscy chcą tylko 1.8t albo 1.9tdi robić...
@niepanimaju Stanowczo odradzam, sam chciałem się przesiąść na 3 litrową e klase ale poczytałem o kosztach utrzymania i nie chce chodzić w dziurawych skarpetkach bo "gwiazda" się czegoś domaga. Wszelkie 500tki,55,63, to dziura w portfelu i to czarna. W mojej C klasie po pół roku wyszło trochę rzeczy które trzeba zrobić, kilka które by się chciało i parę by jeszcze pewnie znalazł.
Wszelkie 500tki,55,63, to dziura w portfelu i to czarna.


@Martfypiksl: absolutnie nie, tylko to nie są auta dla biednych ludzi. Jak nowe auto kosztowało pół miliona, to po 15 latach jego utrzymanie dalej kosztuje jak auta za pół miliona.

Tylko z tymi starymi 500tkami na m113 bym nie przesadzał, poza kwiatkami w stylu CL500 i jego ABC, w mniejszych utrzymanie nie różni się tak dużo od podstawowych silników. To bardzo fajne
@Atreyu Za biednego się nie uważam i nadal sądzę że posiadanie e55 amg które od zawsze mi się marzy mogło by mnie zruinować finansowo. Sądzę że to auta nie tyle co nie dla biednych a raczej dla bogatych, mogących sobie pozwolić na taką zachcianke

Oglądałem kiedyś fajny filmik na yt gdzie twórca porównywał koszty utrzymania e klasy od bodajże 1.8k do 500tki i rzeczywiście wyszło tam że nie wiele różnią się od
@Martfypiksl: nie no taki cls500 w219 pierwszej generacji to nie jest jakiś ogromny koszt,wiadomo,że jak zarabiasz 3,5k to nie jest auto dla Ciebie ale porównując audi czy innymi konkurentami Merc drogo nie wychodzi