Wpis z mikrobloga

Czy to coś dziwnego, że nie życzę sobie, żeby moja matka rozpowiadała wszystkim ciotkom, babciom etc. o moich chorobach? #!$%@?, słyszalem jak od pół godziny nawijała przez telefon do ciotki słowo w słowo o badaniach, wynikach i o tym co powinienem robić. #!$%@?łem się, wszedłem do jej pokoju i powiedziałem, że więcej niczego matka się ode mnie nie dowie, bo nie mam zamiaru żeby potem przysłowiowe pół miasta o mnie gadalo. Jestem przewrażliwiony czy nie? #przegryw #stulejacontent #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #grazynacore #polskiedomy
  • 18
@wykopowajulka15: Jesteś trochę przewrażliwiony, opowiadanie rodzinie o stanie zdrowia jest raczej normalne (wiadomo, że niektóre szczegóły się pomija). Poza tym niektóre rzeczy są dziedziczne i dzielenie się informacjami może być wskazane. Z tego co piszesz Twoja matka ma znacznie gorsze cechy, teraz mało przegina. Zależy co dokładnie opowiadała.
@wykopowajulka15 Nie chodzi o to czy jesteś przewrażliwiony. To nie chodzi o to że ktoś tam się dowie o twoich chorobach, co do tego to koledzy mają rację że musisz mieć #!$%@?.

Chodzi o to że osoba która wszystko wygaduje sama z siebie, nie wygląda na osobę której można wszystko powiedzieć. Ale musisz jeszcze zrobić test, bo możliwe że wygaduje wszystko, ale jak powiesz żeby nie mówiła to nie powie. A więc