Wpis z mikrobloga

@NieznanyWykopek: tyle to jest gra a nie książka do historii. W grach paradoxu możesz pokierować państwem jak tylko chcesz i swoboda opcji do wyboru to dobra rzecz. W EU4 miałem Polskę od oceanu do oceanu z Rosją Prusami i Austrią jako wasalami. W innej grze dowodząc koalicją Indian podbiłem Londyn i Paryż. W jeszcze innej nawróciłem Jerolozilme, Rzym, Mekkę i Moskwę na hinduizm. Zakłamałem historie na tyle różnych sposobów, ze jakby
@United: 1. Nie, nie krzyczałbym bo nie jestem z UK lub USA, ale jestem pewien, że ludzie z UK czy USA by zrobili to za mnie.
2. Nie jest to żadne przedstawienie nowej mechaniki espionage tylko nowych rządów kolaboracyjnych.
3. Nie chodzi mi o żadną nową mechanikę, a o treść zmienionego eventu związanego z kapitulacją Polski i to co jest w nim zawarte. Odrazu widać co miał na mysli developer wrzucając
@NieznanyWykopek: Ale wiesz że w tej grze już i tak możesz zrobić polskie faszystowskie państwo marionetkowe które będzie walczyć dla ciebie przy użyciu swoich jednostek czyli POLAKÓW. Ciekawe czemu o tym nigdy nic nie napisałeś, no chyba że nie masz problemu z tym że w grze polacy walcząc dla faszystów, tym samym z nimi kolaborują...