Wpis z mikrobloga

Dzień dobry ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak pisałem w komentarzy do poprzedniego [posta](http://www.wykop.pl/wpis/45562599/czesc-mireczki-ʖ-wczoraj-po-21-wracajac-do-domu-s/) Lucky zmarł w czasie operacji. Niestety zmęczone serce nie dało rady więcej wytrzymać. Nawet gdyby przeżył operacje, to musiałby zostać uśpiony, pęknięta cewka moczowa u tak małego kota to niestety wyrok ()
Serce pęka, kotek wazyl 850 gram, wiec miał około 2 miesięcy. Jakis #!$%@? wyrzucił 2 miesięcznego ślicznego kota przez okno jadącego samochodu, jak złym trzeba być żeby pomyśleć o takim bestialstwie, a co dopiero to zrobić.

Co do samej lecznicy, pierwsza Pani weterynarz niestety nie miała wyjątkowo personelu do operacji, wysłała mnie do innej lecznicy z gotowa diagnoza. W drugiej zrobili wszystko co mogli, żeby pomoc kitku. zostałem poinformowany o kosztach (strasznie wysokich), jednak ratowanie kitku przede wszystkim, w głowie miałem tylko happy end i myślałem o kasie na dalsze leczenie. Niestety... nie wszystko kończy się jak w bajce. Jedyna pocieszająca rzeczą jest to, ze na końcu kotek nie cierpiał ()

Co z tymi kosztami? sama operacja miała kosztować 800zl + usg i rentgen ogólny, koszty kremacji i pewnie coś jeszcze. Dalsze leczenie miało obejmować nastawienie tylnych łap (raczej operacyjnie) + specjalne karmy. Troche by się tego uzbierało, jak na niespodziewany "wydatek". Natomiast Pani która przyjmowała koteczka, zainterweniowała i ostatecznie zapłaciłem 202zl. Wielu z was oferowało pomoc finansowa, jeżeli zrobię zbiórkę. BARDZO WAM DZIĘKUJE, jednak w tych okolicznościach, nie będę takiej robił. Jeżeli możecie pomóżcie innemu kotkowi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Poszukiwania bydlaka stanęły w martwym punkcie... najbliższe okamerowane miejsce było jakieś 700 metrów dalej, za skrzyżowaniem. Prawdopodobnie pojechał inna droga :(

Niestety w ten sposób Lucky odszedł, a jedyne co mi po nim zostanie to 7 zdjęć i kilka blizn. Nigdy wcześniej nie zżyłem się tak ze zwierzakiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) a zwłaszcza w ciągu doby. Walom plusujacych poprzedni post, nie gniewajcie się jeżeli sobie nie życzyliście. Mireczki... dbajcie o swoje kitki :(

#pokazkota #kitku

@Krul_Janusz_I_Passat @jaceks653 @Burak_purpurowy @jihaad @Magpie @malamute @chagni @Odbilo_mi @Miriamele @KHOT @doomzday @Nikiforov @Wodolanka @FrauWolf @pdgawrosz @Bozar86 @PolishNail @peeteer @prabab @egyptianJoe @Werts1111 @Maaska @RexFortune @Qatila @czworokot @Nightcrawler1609 @Bander22 @dusigrosz69 @PatykiemPisane @Miras_wykopek @Satesu @gumiorek @XYZ574 @Viskandar @Sertralina @gladagugu
Exymus - Dzień dobry ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak pisałem w komentarzy do poprzedniego posta Lu...

źródło: comment_RBjmupZ2WcM6vrwgmI0cNbRxEiZwz52B.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach