Wpis z mikrobloga

Miodowe #rozdajo wraca, kto szuka prezentu niech zakłada multikonta*!

Tradycji staje się zadość. Robię rozdanie zestawów prezentowych spod moich i pszczelich rąk.

Co znajdziesz w środku zestawu?
-miód leśny - mieszanka lipy ze spadzią
-miód wiosenny - jasny i super smarowny
-pyłek kwiatowy - naturalna multiwitamina
-ręcznie robiona łyżeczka drewniana

Zestawy piękniejsze niż dawniej, a miód cenniejszy (bo wszystko drożeje=inflacja). Zestawy będą do rozdania dwa. Jak masz szczęście to dajesz plusa, a ja jutro wieczorem wysyłam do Ciebie wiadomość z prośbą o adres.

*multikonto musi mieć status pomarańczowy/bordo, bo zielonki nie biorą udziału XD

Tych bez szczęścia zapraszam na: sklep miod od kulmy
źródło: comment_4E5m10b1Ts94SL30vKEBv5dzXKMIPkRB.jpg
  • 69
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reefer_madness: człowieku mam kilkunastu znajomych z pasiekami, w tym bardzo dobrych. Po prostu dają ci normalna cenę 35 zł za słoik i tyle. To tobie jest przykro, że niby taki dobry znajomy i daje ci specjalną cenę, która wcale nie jest jakaś promocyjna.
@prnppp: wiem, że nie dostaję niczego za darmo, ba - nawet bym nie chciał! nie chcę żadnego przywileju - wystarczy mi, że wiem co kupuję. ale jeśli masz KILKUNASTU znajomych z pasiekami to gratuluję i nie wiem po co wchodzisz ze mną w dyskusję mając takie koneksje.
@andrzeii: Pytanie laika: te ule sa w roznych lokalizacjach z dostepem do konkretnych drzew czy kwiatow, czy skad wiadomo z czego te pszczoly zrobily miodek? Czy robia z czego chca a Ty po kolorze wiesz z czego tym razem zrobily?
@andrzeii: Ej Mirku, spoko sprawa ten twoj miód. Masz wielki plus za marketing, zdjęcia ze strony i finalny wygląd produktu. Nie wiem jak ze smakiem bo jeszcze nie wygrałem, ale na pewno zamowie w przyszlosci dla córci :) wielkie pozdrowienia!

Ps. Mam duzo znajomych pszczelarzy, (wy)twórców pysznego miodu i powiem Ci, ciekawi mnie ten twój ^^