Wpis z mikrobloga

Żeby zapobiec dramatom z 11.11. AliExpress znowu zmieniło system naliczania transakcji na bardziej restrykcyjny, tak jak zrobili to podczas 11.11. Jest to zasada tzw. First&Last Click

Polega to na tym, że wszystko, dosłownie WSZYSTKO musi się odbyć za pomocą jednego źródła. Czyli:
1. Czyścisz pliki cookies
2. Wchodzisz na AliExpress
3. Dodajesz kupon Black Friday
4. Dodajesz produkty do koszyka
5. Czekasz na Black Friday
6. Przekierowujesz się ponownie na AliExpress
7. Opłacasz zamówienie

P.S. Wiemy, oszukujemy (,)

#planetplus #aliexpress #cashback
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ja__tylko--na__chwile: Możesz dodać produkty do koszyka kiedy chcesz, napisaliśmy teraz tylko o kolejność działań.

3. punkt powinien być chyba jako 6 punkt?


Mamy na myśli dodanie kuponu do swojego konta, żeby móc go później wykorzystać przy płatności.
  • Odpowiedz
@PlanetPlus: z tym PS powinniście sobie darować, zwłaszcza patrząc jak Wasza stronka działała po godzinie 9 w dzień singla, dodatkowo dochodzi ogromna ilość reklamacji, a przeglądając wyniki ankiety na mirko i czytając posty na fb to dużo klientów się na to skarżyło ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@polskabialoczerwon @PlanetPlus: Wystarczy, że mi nie naliczyło, a po paru mailach do planetplus zaczynają się migać, że w regulaminie jest co innego. "Jak nie znajdziemy transakcji w systemie partnera to zostaną rozliczone po standardowej stawce"... Na cholerę ja wam te zdjęcia z godziną złudzenia transakcji wysyłałem?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PlanetPlus: według mnie to dobrze wiecie, kto jaki cashback ustrzelił, tylko za dużo pieniędzy wam przeszło przez palce i musieliście kombinować. 3 lata z wami i takie cyrki zdarzają się tylko wtedy, gdy robicie swoje pseudopromocje. Gdzie jest mój podwyższony cashback z termometru ja się pytam?
  • Odpowiedz
@Decision_Maker: Dlatego poprosiliśmy wszystkich użytkowników o przesłanie potwierdzeń ich transakcji i klepiemy tysiące maili jeden po drugim od trzech tygodni, żeby móc naliczyć odpowiedni cashback z termometru. Ewidentnie kombinujemy ()
  • Odpowiedz