Wpis z mikrobloga

Dzisiaj się dowiedziałem od ekspertki socjologii oraz profesorki matematyki, która zaszczyca nas swoją obecnością na wykopie, że 70% WSZYSTKICH mężczyzn to gwałciciele. Zostało to poparte badaniami i zaawansowanymi obliczeniami matematycznymi! Oto niezbity dowód.

@Domiman: Zajrzałem na to, na co ta osoba się powołuje i rzeczywiście jest to prawda, niemniej, wynika też z tego, że accidental nie potrafi analizować statystyk albo celowo je przeinacza.

Pozostałbym przy tym, że jest trollem.
  • Odpowiedz
@accidental ale wiesz że 65% z 6,5% daje niecałe 4% badanej grupy xD? Co i tak wydaje mi się zawyżonym wynikiem. Urodziłem się na wsi, było tam ze 100-150 chłopa, wychodzi na to że powinno być 4-6 gwałcicieli, jednak nie kojarzę ani jednego. Dawaj jakieś wytłumaczenie logiczne
  • Odpowiedz
gwałtu też napastowanie, hate speach, śledzenie itp.


@push3k-pro: bo to wszystko TO JEST GWAŁT
Klepnięcie w pupę to nie jest komplement, wymuszony pocałunek to nie jest komplement, powiedzenie do koleżanki w robocie że ma świetne cycki to nie jest do cholery komplement! wyjdźcie z mentalnego średniowiecza!
  • Odpowiedz
@accidental:

bo to wszystko TO JEST GWAŁT

Klepnięcie w pupę to nie jest komplement, wymuszony pocałunek to nie jest komplement, powiedzenie do koleżanki w robocie że ma świetne cycki to nie jest do cholery komplement! wyjdźcie z mentalnego średniowiecza!

Napastowanie seksualne czy molestowanie to nie jest gwałt. Zgwałcenie to jasno i jednoznacznie określone czynności przez wiele definicji naukowych oraz m.in. przez detektywy unijne oparte na definicjach naukowych. Nie zmieniaj definicji gwałtu
  • Odpowiedz