Wpis z mikrobloga

robię prawdziwe black friday w ... uwaga sklepie monopolowym XDDDDDDDDD nie jakieś tam black frajer XD Nie, nie podniosłem cen i wrzucam w piątek 20% rabatu na piwo kraftowe i wino. Jeśli są tutaj koneserzy piwa kraftowego z okolic Gocławia to zapraszam na priv po rabaty i promocje. Pomożecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.facebook.com/events/574880033279064
#blackfriday #blackfrajer #kiciochpyta #czarnypiatek #warszawa
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mato: jeśli ma depresje i będzie się nim leczyć to jeszcze i żuberka taniej dostanie XD Kurna, jeszcze trochę i sprzedam własna matkę za plusy xD
  • Odpowiedz
@IntelektualnyZbawcaMas: witbierów mamy obecnie 4, pszenicznych wincyj bo około 14 różnych. Dry stoutów mieliśmy 5, ale wyprzedały się nam, ze stoutami i porterami wygląda to trochę lepiej. Jak masz ochotę na coś specyficznego to daj znać, spróbuję ściągnąć :)
@R0ladka: super pomysł, nie pomyślałem o tym. Muszę tak kiedyś zrobić - dzięki :)
  • Odpowiedz
@Garet_: Nie siedzę w piwie aż tak dokładnie żeby wymieniać konkretne marki i browary do spróbowania. Generalnie mam słabość do tych pszenicznych i witbirowych smaków. Jak widzę w sklepie to po prostu biorę i próbuję. Nie zwracam uwagę na browar. Także co masz to biorę!( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz