Wpis z mikrobloga

@szymon2020: teleele dla PL ma jedną listę, mam taką, mam TV LG i na nim SIPTV. Naciskam zielony przycisk i mam EPG - owszem. Ale te programy co już się skończyły (albo jeszcze lecą) mają dodatkową ikonę "przewijania" (dwie strzałki w lewo). Po wybraniu archiwalnego programu włącza się archiwum - tam sobie możesz przewijać, pauzować etc.
  • Odpowiedz
@szymon2020: screen z wczoraj masz? Bo masz tam poniedziałek niby ustawiony. Może data źle ustawiona czy coś? Nie masz nawet opcji zmiany EPG na dzień do przodu/tyłu. Jak wgrywałeś listę zaznaczałeś opcję lokalizacji Poland? Ręcznie listy EPG nie podawałeś przy wgrywaniu listy? SIPTV robi to za Ciebie.
  • Odpowiedz
@slash83: Przy wgrywaniu listy zaznaczona lokallizacja Poland, nie wklejałem żadnych linków do EPG i zaznaczyłem "detect EPG". Nie mam opcji zmiany dnia w EPG, po prostu przesuwam sobie do góry i w dół. Screen jest z tego samego dnia, po prostu cofnąłem się do dnia poprzedniego, żeby pokazać, że nie mam żadnej ikonki ze strzałkami.
  • Odpowiedz
@honeyowsky: chyba się zgodzę, faktycznie do wersji 2 webOS kulał i aplikacja SIPTV działała ciulowo. Nie wiem, nie miałem ale czytałem sporo o tym systemie i natknąłem się na tego typu niekompatybilności z SIPTV.
  • Odpowiedz
@szymon2020: wracam do bardzo starego tematu. Mam ten sam problem na LG. Epg jest ale archiwum brak. Brak symbolu przewijania kasety. Webos jeszcze starszy bo 1. Udało Ci się rozwiązać ten problem z archiwum?
  • Odpowiedz