Wpis z mikrobloga

Ogólnie, nie znam się nic a nic na programowaniu i chciałbym otrzymać jakis poradnik/wskazówki co i jak zrobić.

Chcę ściągnąć firmware z oryginalnego licznika (dashboard) w #ninebot ES z wersji sharingowej, znalazłem na forum scooterhacking program napisany w #python który prawdopodobnie pozwoli mi pobrać firmware z licznika - problem polega na tym, że nie wiem co mam z tym zrobić programem ¯\_(ツ)_/¯

This application is written in Python3. To install required libraries, run the following two commands:


git clone --recursive https://github.com/slinger360/NineRiFt-kivy.git

pip install -r requirements.txt

To build for Android read up on Buildozer.

After that, you can either run NineRiFt on your Windows, Mac, or Linux machine by opening main.py using your Python3 > interpreter or you can use a prebuilt APK for Android (you could also compile a build if you want).


Ktoś coś pomoże ogarnąć ten program?

#pytaniedoeksperta #hulajnogaelektryczna #komputery
quee - Ogólnie, nie znam się nic a nic na programowaniu i chciałbym otrzymać jakis po...

źródło: comment_PIYAO7rQXTuGRDgxdfmhgxFSPqKaDhTm.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@zwei: O dzięki, faktycznie program działa ale nie pozwala na zrobienie dumpa fw :/ Muszę zaktualizować stare dashboardy do nowego firmware pobierając wcześniej fw z nowego db z wyższym fw. Ostatnio mamy problem z hulajnogami sharingowymi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W tym linku masz ich kilka do wyboru i wgrywa się je programatorem.

@mwrc: Potrzebuje zrobić dumpa fw z hulajnogi sharingowej :-)
  • Odpowiedz