Wpis z mikrobloga

Byłem dziś sobie w SCP i już nigdy w życiu nie pójdę do żadnej sieciówki. różnica między tymi siłowniami jest ogromna xD
0 bocianów grożących mi #!$%@? za robienie ciągów bo ''za głośno" brak głupich zasad typu zakaz używania magnezji lub odkładania ciężaru jak najwolniej bo ''uuuuuuuuuuuuuuu za głośno siłownia to bilbioteka nie rzucaj mi tu ciężarem #!$%@?" nie ma gównianej muzyki jak w jakis cityfitach na kiju więc nie muszę co trening brać słuchawek
no i najważniejsze jest tutaj sprzęt eleiko i ławeczka nie jest ulepiona z gówna to może w końcu moje wyciskanie nie będzie gównem (ale i tak #!$%@?ć ten bój) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

teraz czas sobie rozpisać nowy plan i w końcu przygotować się i iść debiutować w kategorii 74.5kg na jakiś zawodach. 1 cel to 9 zielonych świateł a jak mi się spodoba to może zacznę walczyć o miejsce na podium. No i jednak różnica między sprzętem eleiko a zwykłym na sieciówce jest spora.
@Pocholere
dzięki za polecenie SCP miras

#silownia #mirkokoksy
  • 14
  • Odpowiedz
0 bocianów grożących mi #!$%@? za robienie ciągów bo ''za głośno" brak głupich zasad typu zakaz używania magnezji


@Cromm: Gdzie tak jest? :O
  • Odpowiedz
@Cromm: u mnie w fitness worldzie możesz używać magnezji jak chcesz i ile chcesz, nawet ławeczki smarują, rzucanie 300kg sztangą to tez nie problem. Nikt o nic się nie czepia o ile po sobie posprzątasz.
  • Odpowiedz
@vizori: 130 zł/miesiac. Jest jeszcze opcja zapisania się do sekcji która ma ruszyć w grudniu/styczniu. Za sekcje było chyba 350zł i w sumie sam się zastanawiam czy nie zapisać się na tą sekcje jak ogarnę sobie nową prace.
  • Odpowiedz
@Cromm: > zakaz używania magnezji lub odkładania ciężaru jak najwolniej

74 kg, pan trójboista wielki. Nawali na sztangę 100 kg i jęczy i krzyczy na całą siłownię, rzuca ciężarami jakby rekord świata bił a magnezji tyle #!$%@? jakby zima przyszła.
  • Odpowiedz
@Cromm: giga trójboista xD mnie #!$%@? jak ktoś tłucze się na siłce, ja wiem że to nie koncert muzyki poważnej. Przyjdzie taki pacan i hantlami #!$%@? o ziemie, wyciąg puści w połowie, gryf rzuci bo po martwym to hehe się nie odkłada.
  • Odpowiedz
@ethics: @picasssss1: Muszę się z wami zgodzić, sam nie jestem najcichszy xD ale nie krzyczę przed seriami, nie #!$%@? wszędzie magnezji a jak już się zdarzy to po sobie sprzątnę, za to zawsze mam bekę z "pro" kulturystów/trójboistów co muszą drzeć #!$%@?ę na całą siłownię żeby pokazać ile to oni nie biorą xD
  • Odpowiedz
@Darksed: nie no jak robisz maksy albo #!$%@? grubym ciężarem to wg mnie jest to usprawiedliwione. Ale przyjdzie taki szczypior i rzuca hantlami bo wyciskanie takie potenżne 12kg na łapę, gdzie ja 45kg odkładam cicho na ziemię.
  • Odpowiedz
@picasssss1: Ja nawet na maksach staram się być cicho, skupić się zamiast rozpraszać siebie i innych, może jakbym trenował w piwnicy tak jak Intruder to bym sobie pokrzyczał( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ethics: akurat ciągi robię po 170kg w górę i nadal schodze z ciężarem w dół bez rzucania o podłogę ¯_(ツ)_/¯ nie rozumiem absurdu jakim jest przypiedalanie się o to, że jest głośno podczas martwego ciągu. Jęczeć mi się nie zdaża podczas maxow a jakbym chciał jęczeć na całą siłownię to przerzuce się na kulturystyke, kupię rękawiczki i zacznę używać pasa w każdym ćwiczeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz