Wpis z mikrobloga

@perki51: to znaczy prace od pon do piatku 40h w tygodniu a nie ze mi plan wysylaja dzisaj ze jutro mam byc w robocie, a przed robota sms ze jednak mnie odwoluja...
I jeszcze zeby to nie byl oboz ze trzeba nafukany zeby norme zrobic, tyljo tyle w sumie
@Ziomek420: Nie, w Holandii zarabia się więcej i można trafić na w miarę uczciwą robotę ale niekoniecznie przez polską agencję, mój syn tak pojechał i okazało się właśnie że mimo że agencja gwarantowała godziny to miał tak mało że nie starczało na życie. Szczęście że udało mu się znaleźć samemu inną robotę gdzie już jakoś dało radę żyć, od tego czasu jeszcze ze dwa razy zmieniał firmę ale nadal nie jest
@Ziomek420: nie, nie jest. Wszyscy pracują przez biura pracy w szklarniach i śpią na paletach XD

po co tylu polakow siedzi w nl jak wiecej to ja w pl zarobie niz w holandi robiac po 20h w tygodniu


Zarabiasz 8500zł za 80h pracy w miesiącu? :) No to gratuluję.

Zależy co potrafisz, co chcesz robić, jakie masz wykształcenie. Nie licz, że znajdziesz bez języka z marszu jakąś prostą pracę biurową, bo
@geuze: nie chodzi mi o prace biurowa tylko zwykla robote na produkcji czy magazynie. Nie wiem jak ci wychodzi te 8500 za 80h ale ja zarobilem 1000e brutto za 80h. To tak zarobie wiecej, w polsce z nadgodzinami mialem 4000 na reke w zwylkej lajtowej robocie na produkcji
@Ziomek420: zrozumiałem, że w Polsce zarobisz za 20h więcej niż w Holandii za etat ( ͡º ͜ʖ͡º)

Na produkcji czy magazynie można spokojnie zarobić €400-500 za tydzień, ale nie przez agencję z zakwaterowaniem, trzeba się trochę ogarnąć, mieć swoje auto i jakiś pokój. Drugą, trzecią czy piątą pracę w końcu trafisz.
@Ziomek420 3 moich znajomych pracuje na 3 różnych magazynach, każdy pracuje 40h tygodniowo stawka od €10 do €14 na godzinę. Jak chcesz to pisz na PW, wyślę ci namiary