Wpis z mikrobloga

Cześć, przeprowadzam się właśnie do nowego mieszkania gdzie mam do wyboru przeniesienie usług #upc ze starego adresu (umowa na czas nieokreślony) lub wzięcie czegoś nowego. Myślałem np. o #play i domowym internecie razem z TV bo cenowo jest dla mnie atrakcyjne (sam intenet upc 70zł lub 90zł razem z tv i abonament telefoniczny, który mam u nich czyli 3 w 1). Problem jest tylko z tym, że w play oferują mi limit 150GB danych i nie wiem czy to dużo czy mało.

I teraz pytanie. Czy jest jakiś sposób aby dowiedzieć się jakie miałem zużycie internetu w upc np. w poprzednim miesiącu? Czy jest sens zamieniać internet po kablu na taki "mobilny"? Korzystałbym z tego w #warszawa
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lgc89: po kablu od UPC raczej zawsze będziesz mial zbliżone do tego co masz w umowie, a mobilny to jak wiatr zawieje i ile osób akurat na nadajniku siedzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@lgc89: oszalałeś chyba, że nawet zastanawiasz się nad wzięciem internetu komórkowego jako głownego. Bierz UPC czy inny kabel bez limitów i się nie zastanawiaj.
  • Odpowiedz
#upc ze starego adresu (umowa na czas nieokreślony) lub wzięcie czegoś nowego.


@lgc89: jesli przeprowadzsz sie na dluzej, to sprawdz czy lepiej nie wyjdziesz na rozwiazaniu umowy i podpisaniu nowej pod nowym adresem. Zawsze dla nowego klienta promocje sa lepsze.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Też się nad tym zastanawiam. Zależy mi na umowie na czas nieokreślony lub krótki okres np. 6 miesięcy. Z tego co widzę to w UPC są takie umowy ale trzeba co najmniej miesiąc nie być ich abonentem. Teoretycznie jest też podobna oferta w netii ale nie wiem jak z jakością. Chociaż przypuszczam, że podobna
  • Odpowiedz
@lgc89: mam w domu u rodziców 100GB z playa (bo nie ma lepszej opcji) i starcza im to na pół miesiąca, jest kabel bierz kabel
  • Odpowiedz