Wpis z mikrobloga

#forzahorizon4

Jakie samochody są z kategorii tych lepiej trzymających się asfaltu? Jedne samochody kompletnie nie chcą się trzymać gleby niezależnie od ustawień - zawsze będą się ślizgać po całej drodze jak np. jeden specjalny Aventador. Mam też mocno przerobionego merca A klasę pod rajdy i #!$%@? na asfalcie jest jakby go ktoś przyspawał do ziemi.

Jakie są wasze topy w każdej kategorii np. wyścig na asfalcie, rajdy etc?
  • 17
@brakloginuf: @Harmideron: @AbaKowner: @m200: Generalnie najbardziej responsywnym i #!$%@? tak ogólnie samochodem jaki mam jest Mosler MT900S. To jest jedyny samochód który potrafi lobnąć się do 430 KM/h na AWD w ciągu kilkunastu sekund i jeszcze w dodatku da się nim skręcać na tyle aby dało się nie #!$%@?ć na 4 stopniowym zakręcie przy tej prędkości. Jest coś jeszcze zdolne do wykręcenia takich osiągów?
@Shmit: Porsche 918 Spyder na takim jednym ustawieniu na S2 też #!$%@? potężnie. Na wyścigi nie mam nic lepszego, ten Mosler może i ma więcej mocy ale #!$%@? nad nim panować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Khaine:

Mosler z buildem "ultimate grip". Jakiś gościu stworzył build, gdzie prędkość maksymalna jest ustawiona na 7,1 - auto trzyma się asfaltu jak przyspawane.