Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@johnmorra: podatek jest od zarobionych €€ nie od ilości prac. Pracując tylko dla ubiera też możesz mieć ten wyższy podatek. W sumie ile wyjdzie mi podatku to dowiem się za miesiąc :p
  • Odpowiedz
@mrKoval faktycznie za 2k euro pożyjesz w Holandii i jeszcze naodkładasz xD zejdź na ziemię. W Polsce za 3k zł netto będziesz miał lepszy standard życia, niż tam za 2k euro netto.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krowa_i_kurczak: Niestety nie stać mnie na życie w Polsce. Próbowałem kilka razy w ciągu tych 8 lat w nl jakoś zacząć życie w ojczystym kraju, ale zawsze się od tego odbijałem, tracąc sporo nerwów i pieniędzy. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Tymariel: Oczywiście, że to sprawa indywidualna. Jeśli masz np. mieszkanie w Polsce i płacisz jedynie czynsz to bardziej opłaca się siedzieć tutaj, niż tam płacić połowę wypłaty na zakwaterowanie. Ile zarabiałeś w PL i czy jesteś z dużego miasta?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krowa_i_kurczak: dekadę temu zarabiałem około 2,3k na rękę w Katowicach. Ledwie wiązałem koniec z końcem. Teraz tyle mam tygodniowo przeliczając, ale opłaty tu też sporo wyższe jak w Polsce, ale stać mnie na wszystko co chce.
Wykształcenie to technik ekonomia, więc świata nie zwojuje. W dodatku ślepy na jedno oko to o prawku na samochód wolę nie myśleć, a w Polsce bez prawka to jesteś jak kaleka. 40km do dziewczyny
  • Odpowiedz