Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Umyłem kici w gorącej wodzie kuwetkę, odkaziłem, wyszorowałem, wypłukałem, dałem świeży żwirek i pochłaniacz zapachów i ona teraz nie chce do niej wejść ()
#koty
#logikakotow
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UnitrA: Może pochłaniacz zapachów jej wadzi? Dla nas ludzi on mi o pachnie, a co dopiero dla kota, który ma czuły węch.
Poza tym to kryta kuweta? Jeżeli tak to zdejmij przykrycie. Wiele kotów z niechęcią korzysta z krytych kuwet i trzeba je stopniowo przyzywczajać do nich. I jeszcze jedno, ważne pytanie, gdzie stoi kuweta? Koty wolą by kuwetą stała w spokojnym, odludnym miejscu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Stalowa_Figura: nic nie zmieniłem, korzysta z niej od lat, ten sam pochlaniacz, to samo miejsce. Jedyne co jej przeszkadza to brak jej własnego zapachu po umyciu, chyba jej nasypię brudnego żwirku z powrotem ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UnitrA: O kurcze, takiej kociej damy jeszcze nie spotkałam :D Miałam kota, który po wsypaniu świeżego żwirku kładł się w nim, turlał i ogólnie zostawiał swój zapach i dopiero wtedy sikał, ale kota, który chce trochę obszczanego żwirku spowortem jeszcze nie.
I od zawsze tak ma?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Stalowa_Figura: no właśnie wczesniej tego nie zauważyłem, ale moze tym razem użyłem zbyt silnych detergentów i chociaż starałem się porządnie wypłukać, to ich zapach pozostał.
Ona jest wogole strasznie podejrzliwa, tabletki na odrobaczanie tez nie da sie przemycić w jedzeniu, a jak poczuje ode mnie zapach jakiegoś psa, to caly dzien mnie omija z daleka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UnitrA: na bank chodzi o detergenty, jeżeli Ty je czujesz, to kicia dużo silniej. Taki zapach może jej się wydawać niebezpieczny ¯\_(ツ)_/¯