Wpis z mikrobloga

@Nudziarz-Spokojny: @Chlodny_Pokerzysta: Totalnie #!$%@? i toksyczny koleś, skarbnica wiedzy, ciekawe jakiej? Że masło jest maślane i że świat jest zły a on jedyny ma patent na głoszenie swojej pseudo prawdy? Taaa jasne, autorytet, jak z koziej dupy trąbka. Oklepane slogany, pseudo psychologiczne wywody przyprawione sporą dawką chamstwa. Tak jesteście najlepsi, nie przejmujcie się niczym i nikim, wszyscy są źli, cały świat jest #!$%@? ale wy jesteście zajebiści, bo mnie oglądacie
@Nudziarz-Spokojny: Zawsze tak było i nie jest to niczym nowym. Nie rozumiem tych zachwytów nad nim. Równie dobrze mógłby powiedzieć że masło jest maślane. Wielki nauczyciel, mędrzec... Słuchaj go dalej to do usranej śmierci będziesz siedział na tagu przegryw. Gostek jedynie powtarza w kółko to samo i naśmiewa się z ludzi udając przy tym mędrca, nic więcej. Świat koleżko nie jest czarno biały jak on ci próbuje przekazać, słuchając takich toksycznych
@Nudziarz-Spokojny: Wszyscy specjaliści, znawcy od wszystkiego, mentorzy, wizjonerzy, jasnowidze. Naprawdę nie dostrzegasz ile tego tatałajstwa i pseudo znawców próbuje się wybić w internecie na takich jak ty? On żeruje na takich jak ty jak pijawka, sprzedaje wam wyświechtane slogany, mówi to co sami chcecie usłyszeć...
mówi to co sami chcecie usłyszeć...


@DzikiOrangutan: Wiesz, ja to bym wolał usłyszeć coś pozytywnego. Aplikuje sobie dawki gorzkiej prawdy by być przygotowanym i trzymać gardę. Wystarczająco przeżyłem by wiedzieć że wszystko co on mówi pokrywa się z rzeczywistoscia. A wiesz co sie nie pokrywa z rzeczywistoscia? Obraz kobiet z bajek Disneya i propaganda forsowana przez feministyczne świnie.