Wpis z mikrobloga

No właśnie nie.

TYLKO dlatego wygrał, że ma taką płeć? Czy to nie jest trochę degradowanie człowieka?

A może dlatego, że w tej konkretnej kategorii, z tego zestawienia kandydatów prezentował się najlepiej do danej roli? O czym wielokrotnie zresztą wspominali komentujący i tłumaczyli, dlaczego.


@bolo1: gościu przestań dorabiać ideologię pod najzwyczajniejszy zbiorowy troll pokroju koko euro spoko. Model z niego żaden. Był to zwykły prank i dealuj z tym. Tytuł jak
@FLAC
Weź nie #!$%@?
1) nie napisałam, że coś w tym złego - tylko sprostowałam kłamstwo użytkownika @bolo1
2) kobieta ma lepiej? Bo
- musi rodzić
- miesiączkuje
- musi dbać o sylwetkę
- musi dbać o makijaż, cerę, włosy (NIE próbuj wmawiać, że robimy dla siebie, bo nie raz i nie dwa czytałam tu jak robicie sobie jaja z przeciętnych, niewypindrzonych kobiet albo kobiet z nadwagą)
- musi prowadzić dom (w
@bolo1: xD dzizas wiadomo, że nie, ale jebnąłeś opis jakby to by co najmniej Top Model było. Luźna zabawa galerii gdzieś na zadupiu na podkarpaciu strollowa przez wykopowe community i tyle w temacie xd Celem trollu było, żeby wygrał jedyny tam mężczyzna, bo uwaga hasło klucz "BóL dUpY kArYn", więc powtarzam - tytuł jak najbardziej adekwatny. Zreszta skriny wyżej dokładnie to potwierdzają.
@bolo1: Każdy z nas miał inną motywację. Jeden głosował "na złość płodnym Julkom", a inny, bo go to bawiło. Ktoś odczuwał solidarność z tym Panem, a jeszcze innemu podobała się jego koszula. Ja dałem swój głos wszystkim startującym: jednej kandydatce za to, że była szkalowana, drugiej za odwagę pomimo średniej urody, kolejnej za nic, a temu Panu, bo podobało mi się takie pozytywne "wspólne ruszenie" na Wykopie. Gdyby to natomiast była
Jakim pajacem trzeba być, żeby taki wniosek wyciągnąć i tak to podsumować?


@bolo1: Przeciez to poprawny wniosek. Przeczytaj jeszcze raz wpis OP.

A może dlatego, że w tej konkretnej kategorii, z tego zestawienia kandydatów prezentował się najlepiej do danej roli?


A #!$%@?, koles wyglada przecietnie i wiekszosc dziewczyn prezentuje sie lepiej. Wygral, bo stulejarze chcieli zrobic na zlosc i zamanifestowac swoja nic nie warta egzystencje.
- musi jednocześnie pracować (NIE, przykład #!$%@? księżniczek i instamadek nie jest reprezentatywny, 80% kobiet w tym kraju pracuje zawodowo)


@kociooka:

Wśród osób biernych zawodowo zdecydowanie przeważa liczba kobiet – stanowią one 61,9% tej grupy. Kobiet biernych zawodowo jest ponad 8 milionów, z czego 34% jest w wieku produkcyjnym, czyli ma więcej niż 18 lat, ale mniej niż 60. Poziom wykształcenia wśród kobiet biernych zawodowo rozkłada się następująco:

Wśród mężczyzn biernych
@bolo1: Tytuł oryginalnego znaleziska to "Przerwijmy cuckolstwo"
W komentarzach dziesiątki jak nie setki incelskich wysrywów

NIE NO, TO JEST ZUPEŁNIE NORMALNA #!$%@? NARRACJA. W OGÓLE NIE ZIDEOLOGIZOWANA I NIE NACECHOWANA JAKIMIŚ POGLĄDAMI. NIC #!$%@? A NIC!!!

Fajnie że wygrał. Co nie zmienia faktu, że wykop to zbieranina #!$%@?, stężenie jest tu znacznie większe niż w tzw realu. Pełno tu osób którzy całą winę swojej samotności zrzucają na wszystko dookoła.
@dymitrop: Praca zawodowa dotyczy ludzi PRZED emeryturą.
Jakbyś sobie dobrze policzył swoje własne dane (które przytoczyłeś), to wyszłoby ci że wśród osób w wieku produkcyjnym ilość bezrobotnych kobiet i mężczyzn jest zbliżona.

No chyba, że jesteś za rozstrzeliwaniem emerytek, żeby nie było "nadwyżki" nieaktywnych zawodowo kobiet w stosunku do mężczyzn na emeryturze.
¯\_(ツ)_/¯
dymitr


@Blinkenstein: ja je bardzo dobrze policzyłem. Ty stawiasz tezę = Ty udowadniasz. Natomiast Ty tylko podałeś hipotezę, że jeśli "ktoś sobie hehehe policzy to tak wyjdzie". Albo dajesz fakty albo wypad ¯\_(ツ)_/¯
@dymitrop: 2,175 mln mężczyzn oraz 2,72 mln kobiet bez pracy w wieku produkcyjnym.
Jak uwzględnisz, że znaczna część kobiet opiekuje się dziećmi w wieku niemowlęcym, to ilość rzeczywiście bez zajęcia będzie bardzo zbliżona.

Co roku rodzi się prawie 400 tys dzieci i ich matki są wyłączone z pracy + dzieci przed wiekiem przedszkolnym również bardzo często są z matką - brakuje żłobków, a mało kogo stać na nianię na pełny etat.
@Blinkenstein: a dlaczego nie uwzględniłeś, że kobiety mają 5 lat wcześniej emeryturę i dodatkowo gdy pracują, to robią to o kilka godzin mniej. Dodatkowo mężczyźni także zajmują się dzieckiem. A na koniec trzeba by wziąć pod uwagę ile osób pracuje czarno - i praktycznie zawsze są to mężczyźni.
nie uwzględniłeś, że kobiety mają 5 lat wcześniej emeryturę


Pretensje do ustawodawcy.

gdy pracują, to robią to o kilka godzin mniej.


Pełny etat dla kobiet ORAZ mężczyzn to 40 godzin tygodniowo. Kobiety nie mają krótszego tygodnia pracy tylko dlatego, że są kobietami.

Dodatkowo mężczyźni także zajmują się dzieckiem.


Ilu facetów siedzi dzień dzień z niemowlęciem? 1% ?
Jakieś pół roku temu był pomysł, aby ojcowie siedzieli na tacieżyńskim. Jaki był skowyt niebieskich,
Pretensje do ustawodawcy.


@Blinkenstein: Nie, niby dlaczego? Mówimy o tym kto więcej pracuje.

Pełny etat dla kobiet ORAZ mężczyzn to 40 godzin tygodniowo. Kobiety nie mają krótszego tygodnia pracy tylko dlatego, że są kobietami.


@Blinkenstein: Ale rzadziej biorą nadgodziny, częściej biorą wolne i l4 itp a więc suma sumarum pracują mnie

Ilu facetów siedzi dzień dzień z niemowlęciem? 1% ?

Jakieś pół roku temu był pomysł, aby ojcowie siedzieli na
@dymitrop: Widzę, że według ciebie mężczyźni choćby nie wiem co zawsze będą ci biedni i pokrzywdzeni. Nawet gdy sam sobie przeczysz. Szkoda czasu na dyskusję z tobą.

p.s. Nadgodziny nie są żadnym obowiązkiem. A to wolne kobiet to głównie na chore dziecko, bo facet bardzo rzadko kiedy weźmie wolne z tego powodu.
Widzę, że według ciebie mężczyźni choćby nie wiem co zawsze będą ci biedni i pokrzywdzeni. Nawet gdy sam sobie przeczysz. Szkoda czasu na dyskusję z tobą.


@Blinkenstein: Nie, nie są, nigdzie nic takiego nie twierdziłem.