Wpis z mikrobloga

Umówiłem się ostatnio z fajną loszką na #tinder ot takie proste wyjście, kawka spacer te sprawy. Jak się okazało dziewczyna kończy studia na uczelni medycznej, na wydziale stomatologii, ale nie zostanie lekarzem tylko kimś tam do pomocy czy coś xD
Kończy pisanie dyplomowej właśnie i w jej ramach zrobiła taką prostą ankietę wśród przypadkowych ludzi.
Każdemu dawała takie małe opakowanie nici dentystycznej i chciała zobaczyć czy ludzie potrafią jej używać, oczywiście przed tym zadawała pytania czy używają, jak często, jak dbają o higienę jamy ustnej i tam jeszcze kilka.
Oczywiście w deklaracjach to każdy nitki używa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bodajże 15% powiedziało, że używa jej rzadko xD
A jak to było w rzeczywistości? Na ponad 100 osób z ankiety tylko kilka, bodajże 5 czy 6 osób wiedziało jak tego używać, cała reszta miała ogromne problemy, żeby w ogóle dostać się pomiędzy zęby z tą nicią, oczywiście loszka miała ze sobą lustro, żeby nie było komentarzy, że w domu to ma lustro i zajebiście idzie a tutaj nie może, bo nie widzi xD
A wiecie co jest najlepsze? Po analizie ankiety okazało się, że jedynie 2 osoby wiedziały i dbały o swoją higienę jamy ustnej, #!$%@? całe DWIE osoby na ponad STO, wiecie kim byli? To małżeństwo z USA, które postanowiło sobie zrobić Euro trip i akurat wpadli do #warszawa xDDDD Polacy nie myją zębów xDDDD
I zanim napiszecie wykopki z #krakow albo #poznan że hehe warszaffka to muszę was zmartwić- badania były robione pod dworcem centralnym i było pytanie skąd kto jest, wszystkim po równo się dostało xD


I oczywiście 2 typów wzięło nić za 2 złote i #!$%@?ło xD
#polska #higiena #zeby
L.....n - Umówiłem się ostatnio z fajną loszką na #tinder ot takie proste wyjście, ka...

źródło: comment_LjMaSVnu6bjGXvT4yLEXBO1O6oOQ3HU3.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
@Lorenzo_von_Matterhorn: Ja #!$%@?ę kolejny dzban z fantazjami? Dla twojej wiedzy właśnie używam specjalistycznej pasty za 50zł do wybielania zębów, takiej która faktycznie działa. Więc chyba jednak dbam o siebie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@VeleiN: @Bellie: Nie wiem czy jest przereklamowane nitkowanie zębów , dentysta mi zawsze zalecał a ja tego nie robiłem bo mam zbity ściśnięte zęby z wielkim trudem wciskałem między zęby i kończyło się to zawsze mega krwawieniem. używałem szczoteczki sonicznej a i tak zrobiły mi się dwie dziury i to właśnie w między szczelinami. Także w końcu kupiłem irygator mam nadzieję że więcej dziur nie będzie xD
  • Odpowiedz