Wpis z mikrobloga

  • 2
@krajowyserek
@youmpjet ogólnie stymulanty siadają na wzrok, ja największe schizy miałem jak gasiłem światło tak, że nie raz musiałem kimać z zapalonym. ( ͡º ͜ʖ͡º) ale to po krysztale bo o dobrą królową Polski nie jest łatwo
  • Odpowiedz
  • 3
@youmpjet ostatni dobry batch Władka był u mnie różowy, pachniał dziwnie ale robił robotę ( ͡º ͜ʖ͡º) później wjechały twarde grudy to raz byłem na sorze po nich raz w karetce. Się lata się upada (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 2
@youmpjet tak Władek nie wygląda jak kamień tylko mięciutki jest najlepiej jak się lepi do samary i pachnie charakterystycznie tak, że samymi wspomnieniami przywołuje ten zapach ( ͡º ͜ʖ͡º) co to za Wład jak 20 zjadłem w kilka dni po dobrym kosa 100mg i kilka godzin bomby
  • Odpowiedz
  • 2
@krajowyserek wkręciłem se bardziej niż mi coś było bo dostałem hydroksyzynę, relanium w dupę i jakaś tabletkę i poszedłem w chatę a w karetce mnie pod domem obsłużyli elektrolity, coś na gorączkę, ekg kilka razy i glukoza bo byłem skrajnie #!$%@? z życia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@222pit: nawet dobrą zagraniczna paste to mozna zrec w opor, nie telepie przy wyzych dawkach jak przy polskim homeopatycznym kofeino-amph
jedynym skutkiem przedawkowania rózowego polaka był pojedynczy bełt (1,2 zjedzona na 3 pachy w czasie 2 godz xD)
a jak przeładowalem sie za bardzo pasta to byłem paradoksalnie spokojny
  • Odpowiedz