Wpis z mikrobloga

Podsumujmy... Daniel Zwierzyński:

- dla zwiększenia zasięgu zapowiada streama na swojej, liczącej kilkadziesiąt tysięcy osób, grupie na Facebooku
- pojawia się na samym początku streama, żeby wszystko poustawiać (donejty, widok z kamer, dźwięk, zdalny dostęp, itd.)
- na czas streama zabiera swoją matkę do siebie do mieszkania, żeby udostępnić mieszkanie swoim znajomym
- w trakcie streama przynajmniej kilkukrotnie dzwoni do swoich streamujących znajomych z instrukcjami co mają robić
- stream odbywa się na jego kanale na Youtube
- donejty wysyłane przez widzów idą na konto "aolejniczak1996@wp.pl" - jego konkubiny
- na streamie pojawiają się wulgaryzmy, alkohol, przemoc, interwencje policji

Coś pominąłem?

Serio... Jeśli po czymś takim grubas nie trafi do paki, to tracę zaufanie do polskiego wymiaru sprawiedliwości ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#patostreamy
#danielmagical
#rafatus
  • 15
  • Odpowiedz
@vegeciak: Pewnie kilka osób z tagu zgłosi lub zgłosiło tucznika gdzie trzeba. Spokojnie, jemu tak łatwo nie odpuszczą, co mnie bardzo cieszy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Pewnie kilka osób z tagu zgłosi lub zgłosiło tucznika gdzie trzeba


@delvian: Oby. Wątpię, żeby sędzia czy prokurator byli koneserami twórczości obłudnego knura i zajęli się sprawą z urzędu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@vegeciak: Rozumiecie coś z tego bo ja nie czaję. Gość dostaje wyrok w zawieszeniu, zakaz streamowania a za parę dni pokazuję się na nim i ma na wszystko wyje3ane. To trzeba nie mieć rozumu. Każda sprawa przegrana , licytacja fantów. Normalnie śmiech na sali
  • Odpowiedz
To trzeba nie mieć rozumu.


@MikiMouse: A kto powiedział, że tucznik ma rozum? To chory, narcystyczny dzieciak z patologicznej rodziny. Zobaczył, że rafatus streamuje, ludzie chętnie go donejtują, więc zatęsknił za dawnymi czasami i sam też, nie zważając na konsekwencje, się odpalił. On myśli, że świat kręci się wokół niego, a każdy kto krytykuje jego zachowanie od razu "jest wrogiem i chce go zniszczyć".

Co jak co, ale to odróżnia ameby
  • Odpowiedz