Wpis z mikrobloga

Rodzice rówieśników: do jakiego miasta na studia chcesz jechać? Razem z mamą możemy Ci dać niewiele, tylko 1000zl na miesiąc. Ale zawsze możesz sobie dorabaiac w weekendy, także będzie dobrze, zdobędziesz wykształcenie, dobra prace i trochę się zabawisz przed wejściem w dorosłość :)

Moi rodzice: masz może stowkę do dziesiątego pożyczyć? Bo pracuję w tej samej pracy od 20 lat za trochę ponad minimalną i od tych 20 lat co miesiąc mi brakuje.

JA JE*** MAM NADZIEJĘ ŻE KIEDYŚ WPROWADZĄ TĘ LICENCJĘ NA RUCHANIE SIĘ I ROBIENIE DZIECI

#przegryw ##!$%@?
LajfIsBjutiful - Rodzice rówieśników: do jakiego miasta na studia chcesz jechać? Raze...

źródło: comment_pbL7rMNv30Cjq6jmpazoEvX4y5I8sQOq.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@kezioezio: polecam biografie selfmade miliarderów


Ty pajacu, zajebisty argument. Lepiej być biednym, bo sposrod 6,5 miliarda biedakow znalazlo się kilku, ktorzy doszli na szczyt, a w sumie to do konca nie byli az tacy biedni i wsumie to tez pochodzą z najbogatszego kraju. O czym ty gadasz typie xd
  • Odpowiedz
  • 2
@alteron 700-900? Chyba totalny prl 4m2 na kompletnym zadupiu :p
W Wawie cena za w miarę ładny i w miarę dobrze ulokowany pokój to tak 1200
  • Odpowiedz
  • 2
Za 1000 zł nie da rady utrzymać się w większym mieście. Chyba że uda Ci się dorwać akademik za 400 zł i będziesz ostro oszczędzał na jedzeniu, ale nie wiem czy warto.
OPie mam dla ciebie kilka propozycji:
-gap year I wypad do Niemiec/Anglii zarobić sobie sumę która ci pozwoli się utrzymać przez powiedzmy 2 lata
-studia zaoczne + robota na miejscu
-akademik+stypendium socjalne lub/i naukowe + praca w weekendy
To nie
  • Odpowiedz
@TUendakbaocmzbyenrski: nie przegrywie. nie wazne przez co przeszłes, zwlaszcza jak jestes facetem musisz w koncu zdać sobie sprawę ze albo sie bierzesz w garść albo zostaje tak jak jest. no sle przeciez trudniej podjac jakakolwiek decyzje no nie? jak mama podejmowała decyzje bylo fajniej i to jej wina. cale zycie to jej wina xD tak jest latwo, latwo byc przegrywem. to jest najłatwiejsza droga w zyciu. co prawda #!$%@? ale
  • Odpowiedz