Wpis z mikrobloga

Rodzice rówieśników: do jakiego miasta na studia chcesz jechać? Razem z mamą możemy Ci dać niewiele, tylko 1000zl na miesiąc. Ale zawsze możesz sobie dorabaiac w weekendy, także będzie dobrze, zdobędziesz wykształcenie, dobra prace i trochę się zabawisz przed wejściem w dorosłość :)

Moi rodzice: masz może stowkę do dziesiątego pożyczyć? Bo pracuję w tej samej pracy od 20 lat za trochę ponad minimalną i od tych 20 lat co miesiąc mi brakuje.

JA JE*** MAM NADZIEJĘ ŻE KIEDYŚ WPROWADZĄ TĘ LICENCJĘ NA RUCHANIE SIĘ I ROBIENIE DZIECI

#przegryw ##!$%@?
LajfIsBjutiful - Rodzice rówieśników: do jakiego miasta na studia chcesz jechać? Raze...

źródło: comment_pbL7rMNv30Cjq6jmpazoEvX4y5I8sQOq.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: Zrozumiałem tyle, że ma w #!$%@? pretensji do swoich rodziców i że mu nie pomagają. Osobiście nie ogarniam jak dorosły facet może oczekiwać pomocy od swoich rodziców ale tam #!$%@?, normik jestem i życia nie znam... Bo zamiast czekać aż mi ktoś da czy z nieba spadnie to się do roboty biorę jak idiota jakiś
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful:

Bieda i brak pieniędzy na start to jedna z lepszych rzeczy, które mogą się przytrafić młodemu człowiekowi


Głupszej rzeczy tutaj nie przeczytam. A moja siostra nigdy w zyciu nie musiała ubrudzić sobie ręki, dostała od rodziców kasę na studia i na otworzenie firmy i tak sobie zyje bezstresowo od dzieciństwa, a ty sobie wmawiaj, ze bieda hartuje. Takich osobników jest moze 2/10, ktore uderzy pięścią w stół i ciężką
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: no tak rodzice (2 osoby pracujące) mogą dać dziecku co miesiąc 230 €. Co za banany z tych studentów xD. #!$%@?, że w 2019 roku to dla kogoś jakaś ekstrawagancja jest, eh.
  • Odpowiedz