Wpis z mikrobloga

Lubię siedzieć w tym miejscu i zastanawiać się dlaczego odkąd pamiętam byłem we wszystkim pomijany, a gdy przychodziła potrzeba to nagle stawiane są przede mną jakieś wymagania z d--y. To nie jest zatłoczona ulica, szkolny korytarz, gdzie ludzie się po prostu mijają. Przynajmniej tutaj zaznam trochę zrozumienia, no bo gdzie indziej?
Lepiej rozmawiać z ludźmi, których jedynym zmartwieniem jest jaki kanał właczyć w telewizji?
Nie mam zamiaru dążyć do szczęścia, spełnienia i innych fikcyjnych pojęć, zresztą kiedyś już o tym pisałem.
Trochę zimno, ale w końcu mam coś rozgrzewającego na dalsze leśne przygody ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pozdrawiam wykop.
#feels #pijzwykopem #przemysleniazdupy
PrayB4Sleep - Lubię siedzieć w tym miejscu i zastanawiać się dlaczego odkąd pamiętam ...

źródło: comment_LEJBZQTIivK5wPBfeUBzBPXPBywLMxl3.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@dolOfWK6KN Drzewa dobrymi kompanami. Nikt tu nie p------i przynajmniej o tym, że mam w dupie kościół, snapy, srapy i inne dziwne wymysly xD I tak sram teraz głupoty po pijaku to sam nie wiem o co mi chodzi xd
  • Odpowiedz
@PrayB4Sleep:
znałem kiedyś typa co chodził sam do lasu pić amareny i komandosy
dziś ma p----------e dziecko z brzydka i grubą kobietą i tyra gdzieś za psi c--j
uważaj ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@PrayB4Sleep: wiem że dużo ludzi porównuje cię do tego gościa co wrzucał podobne zdjęcia i popełnił s---------o. Ale nie widziałem żeby ktoś o to pytał więc ja to zrobie - czy nie sądzisz, że skończysz tak samo jak on? No offence, ale nie myślisz że to właśnie do tego doprowadzi cię taka izolacja i a-----l?
  • Odpowiedz