Wpis z mikrobloga

Siemano Miruny i Mirabele.

W wolnym czasie piszę sobie opowiadania. Większe lub mniejsze. Zależy to od tego jaki pomysł w głowie zaświtał.
Ostatnio dość dużo czasu przeznaczyłem na pewnie opowiadanie, gdzie wydarzenia dzieją się w świecie Gothic'a.
O samym opowiadaniu:
Nosi tytuł "Legion Śmiałków" i przedstawia wydarzenia najazdu orków na Myrtanę, czyli jest to moment dziejący się zaraz przed pierwszą częścią gry. Wszystko to z perspektywy jednego z młodych nowicjuszy Magów Ognia, który na tą wojnę zmierza.
Opowiadanie ma 114 stron, całkiem solidnych kartek. Świat trochę zmieniłem, tworząc zmodyfikowaną mapę z Gothica III (fotka w komentarzach), dodając trochę własnego kontentu i usuwając ten, który był dla mnie niewygodny, bądź po prostu go nie lubiłem.
Potrzebowałbym konstruktywnej oceny i ogólnie feedbacku, jeśli znajdę tu jakichś miłośników Gothica oraz książek fantasy. Z racji długości opowiadania to można mi napisać po prostu na PW, czy ma to potencjał oraz czy w ogóle da się to czytać. Za każdą pochwałę czy zmieszanie z gównem niech Innos was wynagrodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rożne błędy się tam z pewnością znajdą. Sam nie wyłapie wszystkich.

Link do pobrania wirusa, znaczy opowiadania (w formie pdf. i niecały 1mb)


Hasło: uQaqaDaM

#ksiazki #gothic #fantasy #tworczoscwlasna
  • 5
  • Odpowiedz