Wpis z mikrobloga

Mirki miał ktoś kiedyś tluszczaka? Taka zbita grudkę tłuszczu pod skóra, można to przesuwać na boki, łapać itp. Nie boli, jedynie wizualnie przeszkadza. Mam takie po 3-5mm średnicy.

Wycinał ktoś takie coś? Jak to wyglada?
#tluszczak #guz #zabieg
  • 9
  • Odpowiedz
Mirki a jak to ogarnac żeby usunąć? Gdzie mam się krok po kroku udać? Byłem z tym u lekarza bo na początku nie wiedziałem co to jest i właśnie lekarz powiedział ze to tłuszczak, niegroźny itp i mnie zbył. Powiedział ze jakby przeszkadzał albo urósł to mam się zgłosić.
Siostra miała takiego dużego z 7cm i usunęła ale to było dawno.
Moje są małe ale problem ze na ręce mam 2, na
  • Odpowiedz
  • 0
@twoj_starrry zawołaj albo pw za tydzień. Od 1 kwietnia mam ubezpieczenie prywatne i może tam ogarne w cenie już usunięcie. 150-200 za jedenego wołają, na NFZ nie chcą mi zrobić bo są małe i nie przeszkadzają xd ale jak mi urośnie że będzie przeszkadzal to wytną XD żelazna logika.
Ja mam na udzie jednego, na rękach ze 3 od wewnętrznej strony ręki i na "boczkach' ze dwa. Ty więcej?
  • Odpowiedz
@szczeki32: O STARY, no ja mam na udach z 6 takich malutkich, na brzuchu plecach mam kilkanaście malutkich, na rękach mam kilka, duży pod przyczepem bicepsa. I pojawiają się niestety nowe co jakiś czas.
U jakiego lekarza nie byłem to mi mówią, ze to nic groźnego i TAKA MOJA URODA ale #!$%@? nie wierze ze to normalne, szczególnie ze mi wyskakuje nowy co jakiś czas.
Jutro ide do kolejnego lekarza, generalnie
  • Odpowiedz
  • 0
@twoj_starrry to mi też parę wyskoczyło nowych. Z tego co wiem w narkozie można i Ci wytną kilkanascie. Te duże jak są duże? U mnie największy ma może z 5mm średnicy i widoczny jest jak wyprostuje rękę dopiero i naciągne skore
  • Odpowiedz