Wpis z mikrobloga

@Megawonsz_dziewienc: wiem, zbieram kase na gtx 1660ti gigabyte aorus lub jakiś najtańszy rtx2060 gra to takie hardkorowe simsy z mieszanką survivalu, sandboxa itp itd ogółem no gra powinna mieć o wiele więcej zużycia na cpu biorąc pod uwagę wielki świat i randomowe eventy dziejące się na całym świecie gry w czasie rzeczywistym...
@Megawonsz_dziewienc: nie biorę niestety amd pod uwagę ponieważ dużo się posługuję anselem i sterowniki amd są do dupy (2 miechy temu złożyłem kumplowi pc z grafiką od amd i za każdym razem jak próbowałem odpalić relive to mi crashowało jego kompa).

Co do 2060 vs 1660ti... 1429zł za 1660ti aorus vs 1600zł za 2060 gigabyte oc. Wiem że 2060 za słaba do rtx ale z tego co mi się wydaje to
@Megawonsz_dziewienc: są i za 1450 tylko że na allegro... wolę odbiór osobisty w xkomie czy komputroniku bo zawsze można odmówić zapłacenia jak będzie pudełko poobijane czy coś. I tak bardziej jestem do 1660ti przekonany już nie tyle że cena lepsza co po prostu chodzi mi o możliwości oc, lubię się bawić oc czasem bardziej niż grać w gierki a słyszałem że te dwu wiatrakowe modele gigabyte są bardzo słabe jeśli chodzi
@ugabugadojaskini 1050 ti i I5 G4560 i gra mi normalnie działa. Jaja się u mnie dopiero zaczęły dziać kiedy dochodziła u mnie druga karta na postacie gdzie każda moja postać miała przypisaną jakąś operacje, np 15 farm, wydobywanie, przetwarzanie itd.

Istnieje fajny mod który znacząco obniża tekstury + usuwa wiele obiektów jak krzaki, kwiatki itd. Mi bardzo pomógł, 2 karty postaci nie były już problemem.