Wpis z mikrobloga

@Cheeseburgg: W sumie to masz rację... To nie ma tak, że pomogłem albo że nie pomogłem. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm… Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które
@Blahblahaa: Bez spodni, to już mocno skrajny przykład.

Kiedy dziewczyna nie założy stanika i będzie mieć na sobie normalnie bluzkę, sukienkę, sweter, bluzę, to nikogo nie krzywdzi. Po prostu nie założyła stanika, zero emocji, nic się nie stało, elo. Często nawet nie widać, że tego stanika nie ma.

A jednak jak się nie założy spodni i do tego jeszcze majtek, to wiesz inna historia ( ͡~ ͜ʖ ͡°
@Cheeseburgg Żyjesz w takim świecie a nie innym, a więc tak będziesz obserwowana i masz większe szanse na bycie sfotografowaną i żadnymi "mam prawo chodzić jak chce" nic na to nie poradzisz. Twój chłopak wie jaka jest rzeczywistość ale faktycznie nie może Ci tego zabronić, co nawyzej uświadomić Cię o konsekwencjach lub zrezygnować że znajomości w skrajnym przypadku.

Dodam że osobiście też by mi to przeszkadzało jeśli moja dziewczyna by świeciła cyckami
@slowiczak
@Cheeseburgg

Jako mężczyzna jestem obarczony obowiązkiem obrony mojej dziewczyny także werbalnej, także takie prowokacje to dla Was nic takiego, tylko wolność a dla mnie dodatkowe ryzyko niepotrzebnej konfrontacji (nawet werbalnej) z jakimś samcem który na was gwizdnie. A może Wam się podoba oglądanie siły samca ale dla mnie to żadna przyjemność tylko wysiłek psychiczny który męczy oraz ciągłą gotowość. Wiem skrajny przypadek ale tak jest tylko czasem w słabszej skali a