Wpis z mikrobloga

@Blahblahaa: @kakuter: A co w przypadku miękkich staników? Wtedy ma stanik, a ponieważ jest miękki to często widać odznaczające się sutki.

Wychodzę z założenia, że kiedyś pokazanie przez kobiety nagiej kostki było mocno erotyczne i nie do pomyślenia, a teraz jest to powszechny i naturalny widok, nie wzbudzający emocji.

I myślę, że podobnie będzie kiedyś z
  • Odpowiedz
@slowiczak: Bardzo dobrze że zyskałaś pewność siebie, co do miękkich staników to nie wiem. Sama oceń czy widać faktycznie różnicę czy jest tak samo jak bez, bo nie chodzi o to żebyś mogła wpisać do dziennika że stanik był tylko o to jak naprawdę to wygląda.
  • Odpowiedz
nie wiem czy wiecie, że piersiom mniejszym, niż duże, stanik nie pełni tak naprawdę żadnej funkcji, wiec komentarze o rzekomej potrzebie atencji sa dosc smieszne xD
  • Odpowiedz
@Cheeseburgg: A masz małe czy duże? Bo jak wpis jest o Tobie a argument Ciebie nie dotyczy to bez sensu napisałaś. A jak ten argument Ciebie dotyczy czyli masz małe to nie mieliśmy prawa tego wiedzieć bo nie napisałaś.
  • Odpowiedz
@Cheeseburgg: Uważam że kobiety które decydują się na chodzenie bez stanika poza dom za niezwykle inteligentne istoty. Są to osoby zdające sobie sprawę z tego jak często męczące jest noszenie stanika przez cały dzień. No konformistyczne zachowania będę zawsze pochwalał. Nikogo nie obchodzi czy masz stanik czy nie. Wyrąbane. Noś się jak chcesz.
  • Odpowiedz
@Cheeseburgg Już Ci się włącza tryb obronny czyli "mogę nosić co chce i #!$%@? wam do tego" w sumie nie rozumiem bo chyba nikt Cię jeszcze nie zaatakował aż do przed chwilą ten debil od ladacznicy.

Więc albo nam #!$%@? do tego albo pytasz na wykopie i chociaż weź pod uwagę logiczną cześć komentarzy przy podjęciu decyzji.
  • Odpowiedz
@Cheeseburgg: To nie z Tobą jest problem, a z nim... chłopak jest niepewny czegoś. Albo siebie, albo Waszego związku, albo jeszcze czegoś innego... Moja czasami biega na imprezie w samej marynarce, bez niczego pod spodem, czasami coś da się zauważyć, ale dla mnie i dla niej to jest paliwo na resztę nocy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
popełniasz przestępstwo przeciwko jędrnym cyckom na starość


@niegwynebleid: wprost przeciwnie. Stanik rozleniwia mięśnie podtrzymujące biust. W dodatku wpływa negatywnie na krążenie, co przekłada się na tę jędrność, ale także czułość i jakość oddychania. Staniki to zło - są ok tylko wtedy kiedy biust jest duży (odciążają kręgosłup) oraz podczas uprawiania sportu (eliminują ból i rozciąganie skóry podczas ruchu).
https://www.medicalnewstoday.com/articles/259073.php#1
  • Odpowiedz