Wpis z mikrobloga

Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Parę dni temu zamieszczałem gotową okładkę nowego tomu serii Artefakty z wydawnictwa MAG. Dziś trafia do nas kolejna część. "Cień kata. Pazur Łagodziciela" autorstwa Gene Wolfe prawdopodobnie będzie nosić numer 19 a premierę, według początkowych planów, będzie mieć szóstego grudnia w przedsprzedaży w sklepie MAGa. O premierze w pozostałych księgarniach na obecną chwilę nic nie wiadomo.

Wrzucam ponownie, gdyż pojawiła się cała okładka. Jest przepiękna (ʘʘ)

#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
#ksiazki #czytajzwykopem #mag #artefakty #wolfe
Whoresbane - Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Parę dni temu zamieszczałem gotową o...

źródło: comment_b658P5IghMh45LugWrEDLEw3f8ZQjUto.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MarchwiowySok: Nie sugerowałbym się Światem Książki, "Droga Królów" w twardej oprawie według nich będzie dostępna 2 stycznia 2020 a ja widziałem już ją w swoim Empiku i w sklepie MAGa od 13 listopada.
  • Odpowiedz
@Whoresbane: Mi tam akurat począwszy od Hioba wszystkie okładki się podobały, a Aldissa to już w ogóle na plus. Mają swój styl, taki nietypowy. Pierwsze 3 były słabe, a Algernon tragiczny, chociaż już się przyzwyczaiłem więc mnie to nie boli. Tam na katedrze wszystko krytykują generalnie, nie tylko okładki, prozę Wolfa też skrytykowali. Spytasz za to co warto czytać z fantastyki to ci zarzucą takimi niszowymi tytułami, że może 15
  • Odpowiedz