Wpis z mikrobloga

Przyznam Wam szczerze, ze ja to do tej pory myślałam, ze faceci przesadzają z tym określaniem kobiet jako roszczeniowe #p0lka itp No bo wiadomo - lubicie dramatyzować, a panowie z jednego tagu to już w ogóle lubią przekłamywać rzeczywistość ¯_(ツ)_/¯, ale dzisiejsza sytuacja nieco mi otworzyła oczy jak #!$%@? potrafią być niektóre kobiety XDDD

Przypadkiem byłam świadkiem rozmowy dziewczyny z kolega i chwaliła się ona, ze idzie dziś na randkę z #tinder po czym dodała, ze ma nadzieje, ze typ jej nie #!$%@?, a jak będzie #!$%@? to niech chociaż za driny zapłaci, bo ona szpilki zakłada i nie chce mieć zepsutego wieczoru, bo pizga złem XDDDDD no #!$%@? serio, zero od siebie i tylko typie zabawiaj mnie, a jak ci się nie uda to płac za driny XDDDDD plus wiadomo ocena od góry do dołu typa, a samej stwierdzenie, ze musi włosy umyć, bo do pracy poszła w tłustych i tylko związała żeby nie było widać XDD

Jeszcze żeby to była jakaś naprawdę atrakcyjna loszka to może jakoś człowiek by spojrzał łaskawszym okiem, bo co w głowie nie ma to chociaż w ciele, ale to była typowo średnia panna, jakieś 5/10 XDDD

Także chyba utyty (jej słowa) Marcinie lat 31, dziennikarzu z TVN 24 umówiony o 21 dziś na driny - trzymaj się Miras, olej te Karyne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam do kulturalnej dyskusji

Nie wiem jak to otagowac, wiec z przykrością #logikarozowychpaskow

Edit: #badoo #zwiazki
  • 33
@hejk4: Niestety moda na sprzedaż ciała dalej na topie. Mieszkając w Skandynawii to mi się najbardziej podobało, że nawet dziewczyny dużo atrakcyjniejsze ode mnie (sam siebie oceniam na 6-7/10) i z lepszą pracą nie patrzyły z góry i mogłem się z nimi fajnie bawić. Same się starały itp