Wpis z mikrobloga

Wygląda na to że mój #czytniki #pocketbook 626 zakończył żywot (no może jeszcze spróbuję sposób @Cyfranek z podmianą karty jak będę miał wenę). Trzeba się rozejrzeć za nowym. Co byście poradzili bo obecny w zasadzie był ok ale kilka rzeczy mogłoby być lepszych. Przede wszystkim mam wrażenie że trochę był mulasty ale nie wiem czy czasem wszystkie tak nie mają. Musi mieć obsługę #legimi bo mam kody z mojej biblioteki. Pamięć była wystarczająca ale przyciski mnie trochę irytowały. Nie zawsze załapywały, niby rzadko się to zdarzało ale było. No i cena, myślę że ok. 500zł to max.
#ebook #ebooki #kindle
  • 12
  • Odpowiedz
@Cyfranek: możesz mi wyjaśnić czym się różni biblioteczne Legimi od zwykłego Legimi? Dopiero wchodzę w "ten" świat czytników i dziś zamówiłam pierwszego Kindla, korzystając z black friday, więc z chęcią się dowiem, bo z tego co mi wiadoko i po tym co przeczytałam - Legimi na Kindla jest ()
  • Odpowiedz
@Tsumika: wypożyczalnia Legimi na Kindle działa przy użyciu aplikacji uruchamianej na komputerze. To ona transferuje pliki do czytnika i nadaje im/sprawdza datę ważności. Przynajmniej raz na miesiąc trzeba dokonać synchronizacji biblioteczki w czytniku przy jej pomocy.

Biblioteczne Legimi obejmuje w niektórych pakietach ilość przeczytanych stron. To można kontrolować np. na PosketBookach, ale przy transferze od razu całej książki do Kindle, nie da się tego zrobić. Więc niestety żadne usługi biblioteczne na
  • Odpowiedz