Wpis z mikrobloga

#mintos #inwestowanie #zarabianiewinter #kredyty #inwestowanie #dochodpasywny #pieniadze #kuetzal #envestio

Robiąc remaster serii wpisów o mintosie pragnę dodać wpis #0 w którym poruszę kwestię bonusu oferowanego na platformie mintos. Pojawia się wiele pytań na temat tego jak działa program bonusowy mintos, jak poprawnie z niego korzystać oraz kiedy możecie oczekiwać wpływów ze środków bonusowych.

Jak wielu z was wie, prowadzę również serie wpisów o platformie envestio i kuetzal na których to jestem aktywnym inwestorem. Załączam linki które przeniosą was do wyżej wymienionych wpisów.
Link do serii wpisów o platformie ENVESTIO
Seria wpisów poświęcona platformie envestio
Seria wpisów o platformie KUETZAL
Seria wpisów poświęcona platformie kuetzal

Wpis #0 Mintos bonus za rejestrację konta - jakich zysków oczekiwać i jak poprawnie zarejestrować konto z linku polecającego

Gdy już zdecydujemy się na inwestycję na platformie mintos często rejestrujemy się bez użycia linku polecającego który pozwoli nam zarobić dodatkowe środki od naszej inwestycji. Często zgłaszacie do mnie pytania odnośnie wysokości bonusu, sposobu naliczania oraz terminu otrzymania pieniędzy bonusowych. W tym odcinku opiszę sposób w jaki możecie zwiększyć swój zysk oraz odpowiem na podstawowe pytania z tym związane.

Czym jest bonus platformy mintos
Platforma mintos pozwala na wygenerowanie dodatkowych środków na nowych inwestorów w oparciu o ich inwestycje w okresie bonusowym. Każdy inwestor rejestrujący się z kodem polecającym otrzyma specjalny bonus procentowy od zainwestowanej kwoty. Tego jak otrzymać kod bonusowy dowiecie się na końcu wpisu. Bonus dla nowych inwestorów jest w pewnym sensie podziękowaniem od platformy za chęć rozpoczęcia współpracy oraz zachętą do inwestycji.

Ile pieniędzy otrzymam za rejestracje z kodem bonusowym?
To jaką ilość środków otrzymamy zależy od tego jakie środki zainwestujemy na platformie mintos. Możemy otrzymać od 10€ aż do 1000€ i więcej za inwestycję naszych środków. Odpowiednio dostaniemy.
~ 10€ za inwestycję od 500€ do 999€
~ 20€ za inwestycję od 1000€ do 2499€
~ 30€ za inwestycję od 2500€ do 4999€
~ 60€ za inwestycję od 5000€ do 9999€
~ 100€ + za inwestycję od 10000€ i więcej (przy wyższych kwotach jest to 1%)

Jak naliczany jest bonus klubu mintos
Po zarejestrowaniu się z moim kodem bonusowym (o tym jak go otrzymać dowiecie się na dole wpisu) mintos liczy ile środków zainwestujecie w ciągu pierwszych 30 dni na platfomie mintos. Warto sprawdzić jaka kwota jest zainwestowana 30 dnia od rejestracji bo od tej kwoty zostanie naliczony bonus powitalny. Bonus od waszej inwestycji otrzymacie 40 dnia od dokoniania rejestracji bezpośrenio na konto inwestora. Środki które przeleje wam mintos możecie zainwestować lub bezpłatnie wypłacić na wasze konto bankowe. Osoba która was poleciła czyli w przypadku mojego kodu polecającego ja, również otrzyma wynagrodzenia za wasze polecenie.

Dlaczego mam zarejestrować się z twojego kodu polecającego?
Pewnie wielu z was zada sobie pytania, dlaczego właśnie mojego kodu polecającego mielibyście użyć. Bardzo dobre pytanie :D
Jak wielu z was wie, od kilku miesięcy publikuję na wykopie serię wpisów o platformach inwestycyjnych P2P w których opisuję zasadę działania tych stron oraz uczę inwestorów na co powinni zwracać uwagę na początku przygody z tymi inwestycjami. Dodatkowo wszystkie osoby rejestrujące się z moim kodem bonusowym otrzymują bezpłatne zestawienie firm obecnych na mintosie które bardzo pomaga przy wyborze firmy do inwestycji. Ponadto każda z tych osób może oczekiwać pełnego wsparcia w wyborze firm w które chcą zainwestować oraz może kontaktować się bezpośrednio ze mną w sprawie darmowych konsultacji. Mam też doradcę prawnego i finansowego którym mogę zadać nurtujące was pytania.

Jak otrzymać kod wymagany przy rejestracji na platformie mintos
Jak wielu z was wie, wszystkie linki polecające krążące w internecie są obecnie nieaktywne a ich użycie nie da wam bonusu. Mintos postanowił stworzyć Mintos Investor Club gdzie osoby polecające inwestycje na platformach P2P otrzymają specjalny kod którego należy użyć przy rejestracji. Kod ten nie może być opublikowany dla szerszego forum, dlatego powinien być on przekazywany bezpośrednio osobie którą znamy lub która skontaktowała się ze mną w sprawie rejestracji. Dlatego jeśli ktoś z was chce otrzymać kod który gwarantuje bonus na platformie mintos to proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. Wystarczy że napiszecie do mnie na wykopie, że chcecie otrzymać bonus a ja podam wam kod.

Link do wysłania wiadomości prywatnej w której mogę udostępnić kod do rejestracji na platformie mintos. Link ten przeniesie was do konwersacji prywatnej w której wystarczy napisać że jesteście zainweresowani otrzymaniem kodu bonusowego na platformie mintos. Rejestrując się w ten sposób macie pewność że bonus zostanie naliczony co nie jest zagwarantowane w przypadku linków udostępnionych w internecie
pszymczyk2 - #mintos #inwestowanie #zarabianiewinter #kredyty #inwestowanie #dochodpa...

źródło: comment_hjNPLm73breLmlAvpPdUSO7UwLKO8m0Y.jpg

Pobierz
  • 5
Ewentualnie jeśli czytacie ten wpis a nie macie konta na wykopie to wyślijcie mi maila na inwestycjep2p@interia.pl a ja postaram jak najszybciej wysłać wam kod bonusowy.
@Musakrator: moge podac refa ale tylko na priv. Kontaktowalem sie z mintosem i jest wszystko wyjasnione. Kodow nie wolno publikowac tak samo jak linkow. Ja moge je wysylac na privie. Pokazalem mitnosowi ze opisuje ich platforme i dzieki temu nie maja z tym problemu